Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
Şovmen Mehmet Ali Erbil'in 12 yıllık partneri Çiğdem Tunç, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Tunç, ünlü şovmenin sağlık durumuyla ilgili merak edilenleri anlattı.1543327897780.png


"SEVDİKLERİM İÇİN YAŞAYACAĞIM"

Çiğdem Tunç'un açıklamaları şöyle:

"3 gün önce hastanedeydim. İlk eşi Muhsine Hanım, Sezin ve Erkan Yolaç oradaydı. 'Ustası kardeşini mi bekliyor?' dedim. Ben organlarımı veririm tabii ki. O raddeye varmasın. İflas etmesin organlar. Benim çoluğum çocuğum yok. Bundan sonra sevdiklerim için yaşayacağım. İslam şöyle emreder; Bir şey verirken bir yanın acıyacak. Param çoktu, al senin olsun. Bu ceketi giymiyorum, al senin olsun. Öyle bir şey yok. Benim bir iç organıma her zaman ihtiyacım var, onu vereceksin"

" O BENİM SİLAH ARKADAŞIM"

"Ben timsah gözyaşlarıyla göstere göstere ziyaret eden bir kadın değilim. Ciğerim kimsenin işine yaramaz. Çok sigara içiyorum.Kanım, canım, neyim gerekiyorsa Mehmet Ali’nindir. 12 yıl bu adamla beraberdim. O benim silah arkadaşım. Benim Mehmet Ali’yi bir dakika olsun görüp, 'Kalk hadi' demem lazım. Muhsine, Mehmet Ali’nin 30 kilo verdiğini söylüyor. Sezin 'çok kötü' dedi. Bunca gündür uyutulan bir hasta. Tabii ki kilo verir. Damar yoluyla besleniyor. Kilo kaybedilir, geri alınır. Yerler, iyi bakılırlar, fizik tedaviler şunlar bunlar toparlarlar."

"YANINA GİRMEK İSTERİM"

"Yanına girmek isterim. 1 dakika. Bu durumdaki hastayı zaten daha fazla rahatsız edemeyiz. Ben şekilde şemalde değilim. Çok küçüğüm 20’li yaşların başlarındayım o da ortalarında. Sevgili İbrahim Tatlıses ile Anadolu turnesi yapıyoruz. Bir şehirde eski Türk filmlerindeki mekanlara benzeyen bir yerde sahneye çıkacağız. Mehmet Ali ağlamaya başladı. 'Burada mı sahneye çıkacağız?' diye. O hali hiç unutamadığım bir haldir. Dayandığı kim, ben! Al birini vur ötekine."

"O, BU HASTANEDEN YÜRÜYE YÜRÜYE ÇIKACAK"

"Çok yakıştırılıyorduk. Yakıştığımız için sahnede beraberiz zaten. Muhsine Hanım da, Nergis Hanım da benim can ciğer dostlarımdı.Geçen gün hastanenin lobisinden çıkarken ‘O bu hastaneden yürüye yürüye çıkacak tamam mı lan?’ dedim. İnsanlar ‘deli’ demiştir, belki de 'Çiğdem Tunç değildir bu' diye düşünmüştür. Sezin’e, 'Bu adam kalksın. Onun zirveye çıktığı bir Küheylan oyunu vardır. Bu sefer oradaki psikiyatrı canlandıracak ve benim tiyatrodaki bütün adamlarım onun emrinde olacak. O sahne onun için hazır. Bu adam kalkacak. Bu adam kalkacak! İşte o kadar! Kalk Mehmet Ali' dedim.
Ben iyileştirilip, onarılıp artık tiyatro sahnesine dönmesini istiyorum. Artık tamam yaptın yeterinde, dünya çapında bir şovmensin. Ama artık yeter. İyileşecek ve ona tiyatro yaptıracağım."


Kaynak: Milliyet
 
Üst