Çiftlik Bank ile 78 bin kişiden para toplanmış!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
ciftlik-bank.jpg

Çiftlik Bank’ın sahibi tarafından yüksek getiri vaadiyle insanlardan toplanılan paraların hangi ülkede bulunan hesaba aktarıldığı belli oldu. İşte Çiftlik Bank olayında son gelişmeler.

https://shiftdelete.net/ciftlik-bank-paralari-kacirdigi-yer

:: Çiftlik Bank soruşturması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
çiftlik bank

Şöyle bi entry bırakayım. İşin ehli bir insanın ağzından, bu tür işlerde artık kazanç olmadığını anlatan bir yazı. Çok güzel de bir yazı. Sanal dünyanın en büyük saadet zincirlerinden biri bu sistem.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
bence iftira atıyorlar arpalarını alamayınca çamur at izi kalsın...

Eyupttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir kere bu yazıyı nereden kopyala yapıştır yaptınız neden kendi haberlerinizi yapmadan birilerini karalarsiniz? Ciftlikbankda 78000 kişi değil şu anda yatırım yapan 502000 kişi var ayrica verdiği kâr orani % 205 gibi bi oran ki bu ana paradan sonra kalan bi para ayrica matematik hesabi olmayan girişimcilik ruhu taşımayan bireyler lutfen çiftlik bankdan ya uzak dursun ya da salak saçma yorumlarini kendine saklasin bilmediğiniz herşeye atlamayın.

Eyupttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben sisteme dahil olalı 4 ay oldu bu zaman diliminde bütün bonuslarimla alışverişimi yaptım paramı istediğim an çektim borclarimi bitirdim şimdi de geri kalan kârımı çekiyorum siz yatırım yapmamaya bizim kafamızı da bulandirmamaya devam edin lütfen birileri kazanır birileri ancak dırdır dedikodu yapar...

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ben sisteme dahil olalı 4 ay oldu bu zaman diliminde bütün bonuslarimla alışverişimi yaptım paramı istediğim an çektim borclarimi bitirdim şimdi de geri kalan kârımı çekiyorum siz yatırım yapmamaya bizim kafamızı da bulandirmamaya devam edin lütfen birileri kazanır birileri ancak dırdır dedikodu yapar...
Şuan Savunduğun siteye yasal işlem başlatıldı bakanlık tarafından. Yazdıklarına dikkat et.

Eyupttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şuan Savunduğun siteye yasal işlem başlatıldı bakanlık tarafından. Yazdıklarına dikkat et.
Yani ne yapalım? Herkes işini yapacak tabii ki bakanlık araştırmasını yapacak belgeleri kontrol edecek şarküterileri kontrol edecek bu zamanda para yatırmak karşılığında sözleşme almak faturalarının kesilmesi ki benim faturam var herşeyin mernis,sistemine göre kayıtlı olacak bi gün paran eksik yatmayacak denetlemeler de var şarküteri ler temiz,çıktı bu arada belgelerimiz var spk nın yaptığı soruşturma zaten bizim hepimizin destekledigi birşey adresler de belli herkesi beklerim biz kaçak bi iş yapmıyoruz dikkat edeceğim konu yok. Saygılar

hozukcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani ne yapalım? Herkes işini yapacak tabii ki bakanlık araştırmasını yapacak belgeleri kontrol edecek şarküterileri kontrol edecek bu zamanda para yatırmak karşılığında sözleşme almak faturalarının kesilmesi ki benim faturam var herşeyin mernis,sistemine göre kayıtlı olacak bi gün paran eksik yatmayacak denetlemeler de var şarküteri ler temiz,çıktı bu arada belgelerimiz var spk nın yaptığı soruşturma zaten bizim hepimizin destekledigi birşey adresler de belli herkesi beklerim biz kaçak bi iş yapmıyoruz dikkat edeceğim konu yok. Saygılar

Teşbihte hata olmasın kaçınılmaz tecavüzün zevk alma sürecindesin tecavüzcün gülümseyerek yoluna devam edecek sende kirli halinle başladığın yere geri döneceksin

Eyupttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşbihte hata olmasın kaçınılmaz tecavüzün zevk alma sürecindesin tecavüzcün gülümseyerek yoluna devam edecek sende kirli halinle başladığın yere geri döneceksin
Birilerinin gerçekten birşeyler yapıyor olması sizi rahatsız ediyor farkındayım ama biz memnunuz parayı veren de benim zevk de alıyorum bu neden sizi bu kadar ilgilendiriyor illa niye sonunda,dayanamayıp ağzınızı bozuyorsunuz zorunuza gittiği buradan belli...valla benim keyfim yerinde herkes kendine yansın

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Bugün haber sitelerinin çoğunda papara nında isminin geçtiğini gördüm. Baya bir reklamını yapmıştınız papara da bu işin içinde mi?

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
işgüzarın teki asılsız ihbar yapınca durumu araştırmaya başladılar... sorun olmadı yasal mevzuata aykırı durum olmadığı görülünce soruşturma bitecek...

Eyupttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün haber sitelerinin çoğunda papara nında isminin geçtiğini gördüm. Baya bir reklamını yapmıştınız papara da bu işin içinde mi?
Paparanin bizimle bi alakasi yok orasi farkli bir anonim şirketi...

hsnsdt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En başından beri söylüyoruz, anlatıyoruz ama anlamıyorlar. Kimse kimseye bedavaya para kazandırmaz!

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
En başından beri söylüyoruz, anlatıyoruz ama anlamıyorlar. Kimse kimseye bedavaya para kazandırmaz!
bedavaya para kazandıran nerede? kripto para birimleri kimbilir ne yapıyorda size para veriyor... papara harcatıp para vermiyor mu?

Reaksiyon puanı
68
Yine garip halkımız ne umutlar ile kaptırdığı sisteme paralarını olan umutlar ile yok olup gidicek bence böyle sistemler en başından yasak gelmeli yada engellenmeli yada önlem alınmalı yazık oluyor sonradan başta inananlara

mykara67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence olay gayet açık topladığı paralardan yandaş basına (sabah ve aHABER)reklam avantası vermedi ..Biraz koklatsaydı ne haber olurdu nede soruşturma açılırdı .bu arada .haberin ilk kaynağı ve suç duyurusunda bulunan sabah gazetesi ve onun uzantısı olan diğer gazeteler bilmem anlatabildimmi ..Bloomberg tv ve tgrt televizyonlarına çıkıp canlı yayında sistemi anlatıyorlar ..hiç o kanallarda gördünüzmü suçlayıcı ifadeler yani gör beni göreyim seni misali

Son düzenleme:

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
son günlerde üzerine yapılan baskılar oldukça saçma geliyor

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Yine garip halkımız ne umutlar ile kaptırdığı sisteme paralarını olan umutlar ile yok olup gidicek bence böyle sistemler en başından yasak gelmeli yada engellenmeli yada önlem alınmalı yazık oluyor sonradan başta inananlara
kimse para kaptırmadı olay başka yandaş medya reklam alamayınca karalama kampanyası başlattılar olay bu...

hsnsdt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kimse para kaptırmadı olay başka yandaş medya reklam alamayınca karalama kampanyası başlattılar olay bu...

Yine günah keçisi Yandaş Medya :) Yok bu terim ortaya atılmasaydı, kimi nasıl suçlayacaktınız acaba.

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar internetten bir çok şekilde para kazanılabilir bu tarz işlere tavsiyem hiç girilmemesi

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Yine günah keçisi Yandaş Medya :) Yok bu terim ortaya atılmasaydı, kimi nasıl suçlayacaktınız acaba.
ihbarı yapan sabah denen yandaş medya gazetesi... sabah denen paçavra ve türevlerinin uydurduğu asparagas haberlere inanmam...

Eyupttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bakın günlerdir spk soruşturması adı altında bir soruşturma başlatıldığı dolaniyor ortalikda ama nedense ne şikayet eden ne onaylayan ne de imzaya yetkili bi isim yok ortada.. ciftlikbank ise herseyo tapular ciftlikler vergi levhasi imzalari sözleşmeleri hersey ortada ama geçmişin acisindan dolayi kimseyi inandiramiyoruz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Herseyi gectim peki seyhan soylu nami diger sisi neden anadolu farmu destekliyor? Düşündünüz mu?

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
bir deli kuyuya taşlar atıyor 40 akıllı kuyuda boğuluyor...

Eyupttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Daha dune kadar bu sistemlere inanmayin diye çığlık atan biri nasıl olur da karşı olduğu bir sisteme destek olur? Düşündürücü...

---- Mesajlar birleştirildi ----

bedavaya para kazandıran nerede? kripto para birimleri kimbilir ne yapıyorda size para veriyor... papara harcatıp para vermiyor mu?
Ne yapacak seni kaybettiriyor digerini kazandiriyor opsiyon sistemine gore çalışır bitcoin

Son düzenleme:

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bunun gibi kolay para kazanma hayaliyle kaybedenlere acımayın.

hsnsdt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bunun gibi kolay para kazanma hayaliyle kaybedenlere acımayın.

Aynen çok haklısın, kesinlikle acımıyorum zaten. Yok kendileri kanıyor, öyle bir anlatıyorlar ki diğer insanları da kandırıyorlar.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
hiç dükkanları yok mu? peynir,yoğurt moğurt satmıyor mu?