Haber Çiftlik Bank Davasında 'Tosuncuk' Mehmet Aydın Tutuklandı

Bu konuyu okuyanlar

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
Mehmet Aydın namı değer Tosuncuk
Bayrampaşa Devlet Hastanesine götürüldü burada sağlık kontrolünden geçirildi ardından
buradaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal'daki İstanbul Anadolu Adliyesine getirildi.

4 saat süren sorguma işlemleri tamamlandıktan sonra tutuklanması talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk etti.
images (38).jpeg

ifadesinin önemli ayrıntıları;
"Çiftlik Bank" sisteminde kimseye kesin kazanç vaadinde bulunulmadığını, onlara sadece sistem herhangi bir şekilde kapanırsa sadece ana para iadesi garantisi verildiğini öne sürerek, oyuna üye olanların reel çiftliklerde payının olmadığını, binlerce üyenin de oyunda kazandığı paraları nakit olarak teslim aldığını iddia etti.

Bazı kişilerin para istemesi üzerine eşiyle yurt dışına çıktığını ve geri gelmediğini anlatan Aydın, yurt dışında bulunduğu süreçte de çeşitli ülkelerde firmalar açtığını, Türkiye'deki "Çiftlik Bank" işlerinin ise çalışanlarınca yürütüldüğünü söyledi.

Son düzenleme:

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
İyi dolandırmıştı o da zamanında

Reaksiyon puanı
1,768
Cökmüş resmen ya canım benim kıyamam :') biraz daha para verin de karnını doyursun ıjhlohgdfjxıkjxd

Aga bak işte ciddi söylüyorum insanlar da şunu örnek alsa... Adam parayı aldı gitti sefasını sürdü en sonunda gözü doydu geri geldi (gerçi MİT ensesine şaplağı koydu yoksa geri dönmez diyenler de var ama ne bilim) bazıları parayı alıyor alıyor doymuyor evi alıyor alıyor doymuyor beton biriktiyor mübarek napçan o kadar evi gir bi işe üretim yap kira gelirinden fazla kazanırsın dicem de kiraya da vermiyor çoğu boş boş tutuyor evleri xd