Ciddi ciddi okuyordum birde

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Genç ve yakı$ıklıdır,askerden yeni dönmü$ tekrar eski i$inde çalı$maya ba$lamı$tır.Hayatı sevmekte ve ileriye daima umutla bakmaktadır..

Bir gün evinden çıkıp i$e giderken bir evin penceresinde genç bir kız gözüne ili$ir.

Birden afallar.

Aman Allahım o ne güzellik. Masum bir yüz,kalem ka$lar,badem gözler,lepiska saçlar sanki tanrinin isi gücü yokmus da durmus bu kizi özene bezene yaratmis.

Birden içinde birseyler kipirdar ve yildirim aski bu olsa gerek diye düsünür.

Bütün gün boyunca kizin hayali gözlerinin önünden gitmez ve aksami iple çeker. Aksam eve dönerken kiz yine pencerededir ve manali manali kendisine bakmaktadir.

Belli ki kiz da kendisine karsi birseyler hissetmektedir.

O gece sabaha kadar kizin hayali ile yataginda bir saga bir sola döner ve gözüne uyku girmez.

Ertesi gün kararini vermistir. Bu dünya güzeli kizla muhakkak tanismalidir.Bütün cesaretini toplayip kizin bulundugu evin dibine yanasir ve kendisini takdim ederek telefon numarasini verir ve aramasini ister.

Kiz gecikmeden arar kendisini ve uzun uzun konusurlar, birbirlerini tanirlar. Bir süre devam eden ve karsilikli sevgi sözcüklerinin çokca söylendigi telefon görüsmelerinden sonra nihayet son sözünü söyler ve "benimle evlenirmisin?" der. ?ste o anda kizin konusmasi birden degisir ve hüzünlü bir sesle

- "Bu imkansiz, zira dogustan benim ellerim yoktur" der.

Oglan ne söyleyecegini sasirmistir, biran sessizce durur ve

Olsun ben yine de seninle evlenmek istiyorum, zira ben senin yüz güzelliginden ziyade ruhunun güzelligini sevdim" der.

Kiz ummadigi bu cevap karsisinda gözyaslarini tutamaz ve oglanin gösterdigi bu fedakarliktan ötürü hüngür hüngür aglamaya baslar.

Artik telefon görüsmeleri daha bir bambaskadir ve Leyla ile Mecnun misali birbirlerini çilginca sevdiklerini sikca takrarlarlar.

İste artik mucize baslamistir.

Kiz bir gün uykudan uyandiginda ellerinin yavas yavas olustugunu görür.
Bu sevginin bir mucizesidir.Kisa zamanda eller tamamen olusur ve normal hale gelir.

Bunu artik sevgilisine açiklama zamani gelmistir.

O gün oglan isten dönerken pencerede bekler ve tam önünden geçerken coskulu bir sekilde oglana
sEslenir ve pencereden yeni olusan ellerini göstererek
- "Bak sevgilim askimizin kuvvetinden bir mucize oldu ve ellerim çikti" der.

İste o anda birden oglanin yüz ifadesi degisir ve dudaklarindan su sarkinin kelimeleri dökülür..........

SENI BEN "ELLERIN OLSUN" DIYE MI SEVDIM

bir Şarkinin dogusunun iyi bir geyigini okudunuz.... hadi isinize hadiiiiii................. :p

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Yazıdan çok okuduktan sonraki şaşkınlığıma güldüm ;D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
adamların geyik için ugraştıklarına bakın ya :D :D

Denisov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi ne bu yaa ;D hiç güleceim yoktu demicem çünkü gülmek istiodum :D
saol iği sazanladm galiba :D

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Yüzünün güzelliğini değilmiş de ruhunun güzelliğini sevmişmiş..
Hadi oradan! Kızı görür görmez badem gözler, masum yüz, kalem kaşlar lepiska saçlar.. Ruh güzelliği masalını anlatmasın şimdi bana :D

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
yalnız ben bunun şöyle biticeğini düşünüyodum senaryoyu yazdım yani :
kızın elleri yoktu ya erkek de o yüzden ellerini kestiriyodu sonra dan kızın elleri oluşuyo ve erkeğin suratı bi anda değişip kız arkadaşı için kendinin ellerini kesitiğini söleyip hüzünlü bi son olarak biter die düşünmüştüm ben ::) :D ;D çok karamsarım yaw galiba :p

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Jengar dedi ki:
yalnız ben bunun şöyle biticeğini düşünüyodum senaryoyu yazdım yani :
kızın elleri yoktu ya erkek de o yüzden ellerini kestiriyodu sonra dan kızın elleri oluşuyo ve erkeğin suratı bi anda değişip kız arkadaşı için kendinin ellerini kesitiğini söleyip hüzünlü bi son olarak biter die düşünmüştüm ben ::) :D ;D çok karamsarım yaw galiba :p

Aynısını düşündüm :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Zuhahah muhabbete gel... Kim yazıyor bunları yaa.. Muhahah :D

3mr3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yedik ayvayı ne olcak :^) Romantizma çöktü :mad: >X<