Ciddi bir sorun (ekran kartı güncellemesi)

Bu konuyu okuyanlar

KIRIKS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, kendime yeni bir oyun bilgisayarı topladım. Ekran kartı olarak msi r7 gaming 4g gddr5 4gb 256 bit amd radeon dx12 tercih ettim güncellemesi geldi radeon ayarlarına gelip güncelleme yapmaya çalıştığımda şöyle bir sorunla karşılaşıyorum (resim olarak yükledim ekran kartını güncellemiyor bileşenler yükleniyor diyip son aşamaya geldiğinde tıkanıp kalıyor) sizce ne yapmayalım ? Aynı ekran kartını kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• ekran kartı güncelleme sorunu.png
    ekran kartı güncelleme sorunu.png
    215 KB · Görüntüleme: 500

KIRIKS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam saol, şuan iş yerindeyim eve gidince ilk işim crimson software yüklemek olacak. Diğerini kaldırmam gerekiyor mu ? (bilgisayar konusunda çok bilgiye sahip değilim)

KIRIKS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birde bir arkadaş şöyle bir şey demiş. ''OS ne? DDU rehberindeki yeşilleri takip et güncel sürücüyü tekrar kur.'' bu ne anlama geliyor ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Eski sürücüyü kaldırıp yenisini (crimson'u) yükleyeceksin.

KIRIKS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eski sürücüyü kaldırıp yenisini (crimson'u) yükleyeceksin.
Eski sürücüyü kaldırırken sorunla karşılaşırmıyım yenisini yüklerken ? Sürücü olmadan bilgisayara da interneti açıp yükleyebilir miyim ? Birde silinen verilerim olur mu ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Eski sürücüyü kaldırırken sorunla karşılaşırmıyım yenisini yüklerken ? Sürücü olmadan bilgisayara da interneti açıp yükleyebilir miyim ? Birde silinen verilerim olur mu ?

Hayir. Eski sürücüyü kaldirmazsaniz yüklediginiz yeni yazilim ile cakisabilir ve sorun cikarabilir. Bu sebepten dolayi herhangi bir güncelleme yapmadan önce eski yazilimi kaldirin.

Sürücü olmadan da bilgisayara girebilirsiniz, interneti de kullanabilirsiniz. Verilerinizin silinmesi söz konusu degil, sadece ekran karti yazilimini kaldiracaksiniz.