Chrome'u nasıl indireceğiz şimdi?

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Bir şekilde muhakkak çözümü olur diye düşünüyorum. :) Hiç olmazsa telefon vs. sayesinde bilgisayarlara da aktarırız Chrome'u.

efecans61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
windowsun herhangi bir sekmesinde üst tarafa adres yazarsanız tarayıcı gibi kullanabilirsiniz =)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
başlığı görünce mevzunun İE ile alakalı olduğunu anladım.

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Velevki hicbir tarayici yüklü olmadan isletim sistemini kurdun. Nasıl ki bir cd/dvd/usb format aracı kullaniyorsan onun icine chrome, firefox, opera herhangi bir tarayici setup eklemek cok cok basit.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
2020 ye girmişizdir explorer

hoşgeldin 2008
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde benim f1 tuşuna atanmış explorer esc basıyım derken hep ona basıyorum

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Anlamadığım şey; Bende Office 365 lisansı var, şimdi o ne olacak?
Office365 lisansı bende de var; ama konuyla alakasını anlamadım.

Kurulum programını indirip, flaş belleğinize atsanız olmuyor mu? Bana göre Windows kullanan herkesin elinde birtakım programların, sürücülerin vs. yedeği olmalı. Benim dizüstü bilgisayarım eski olduğu için ne zaman nasıl tepki vereceği belli olmuyor, yedek alma alışkanlığını bu şekilde kazandım.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
Office365 lisansı bende de var; ama konuyla alakasını anlamadım.

Kurulum programını indirip, flaş belleğinize atsanız olmuyor mu? Bana göre Windows kullanan herkesin elinde birtakım programların, sürücülerin vs. yedeği olmalı. Benim dizüstü bilgisayarım eski olduğu için ne zaman nasıl tepki vereceği belli olmuyor, yedek alma alışkanlığını bu şekilde kazandım.
En başta Office 365 lisanslarının da sona ereceği yazıyordu da ondan.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Explorer kapatılmadan önce Chrome üzerinde java desteği bir şekilde gelmeli, yoksa e-imza kullanan avukatlar, eksperler vb. bir çok firma bu durumdan bayağı etkilenecektir. Çünkü e-imza sistemi Explorer üzerinde sağlıklı (!) olarak çalışmakta.
İyi de Java güvenli bir platform değil ki. Daha doğrusu interpreted dillerin hiçbirisi güvenli değil bana göre; çünkü interpreted dillerde yazılan kodlar byte code'a çevilir, bu da yazılan kodların çözülebilmesini aşırı derecede kolaylaştırır.

Konuyla alakasız olacak; ama ben programlama öğrenmeye başladığımdan beri kapalı kaynak meraklısı oldum, yazdığım kodları kullanıcılar bilmemeli.

Son mesajlar