Chrome'dan farklı olarak Android'de hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Farklı ve Stabil bir tarayıcı olursa güzel olur?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Ben Firefox kullanıyorum ama Chrome'dan yavaş. Opera da yüklü bende.
Chrome'a alternatif ve hızlı olarak Opera olabilir.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Ben Firefox kullanıyorum ama Chrome'dan yavaş. Opera da yüklü bende.
Chrome'a alternatif ve hızlı olarak Opera olabilir.
Chrome'u kullanmayı sevmiyorum. Opera'ya kullanıyordum VPN gelmeden önce. VPN gelince sildim. Çünkü Opera'yı kullanan sapıklar, telefonunda opera'yı görünce sapık muamelesi yapıyorlar. Şu an Firefox kullanıyorum. Güzel fakat yenilikçi değil. Kaç yıldır aynı. Hiç değişmiyor. Daha farklı bir tarayıcı olursa sevinirim.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Microsoft EDGE var. Chromium tabanlı olarak tekrar geliştirmişler ama mobil versiyonu da öyle mi bilmiyorum.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Microsoft EDGE var. Chromium tabanlı olarak tekrar geliştirmişler ama mobil versiyonu da öyle mi bilmiyorum.
Evet Chromium tabanlı. Fakat uygulamanın boyutu gereğinden fazla büyük. Telefona işkence ediyor.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Opera. Bir de Samsung Internet var bana güzel gelenlerden.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Edge ve Opera'ya bakmanızı öneririm.
Kullandım fakat Edge hoşuma gitmedi. Chrome Çakması. Opera ise VPN'ni. Gelmesi ile beni üzdü. Ondan önce Opera en iyisiydi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Opera. Bir de Samsung Internet var bana güzel gelenlerden.
Aynen Samsung Browser güzel. Fakat uygulama boyutu yükledikten sonra çok büyüyor.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Chrome'u kullanmayı sevmiyorum. Opera'ya kullanıyordum VPN gelmeden önce. VPN gelince sildim. Çünkü Opera'yı kullanan sapıklar, telefonunda opera'yı görünce sapık muamelesi yapıyorlar. Şu an Firefox kullanıyorum. Güzel fakat yenilikçi değil. Kaç yıldır aynı. Hiç değişmiyor. Daha farklı bir tarayıcı olursa sevinirim.

Opera tarayıcıyı kullanıp "sapık" muamelesi yapmak da nasıl iştir ya :)
Emin olun bunu diyenler kendileri yapıyordur.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Uc browser yükle hız ve stabilite gör.Samsung browser dahil bir çok tarayıcı kullandım.Bundan daha hızlı bı tarayıcı bence yok.
UC Güzel de video kalitesi ayarlamayı kaç yıldır düzeltemediler.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Samsung İnternet Browser, Puffin ve Brave düşük telefonlarda hızlı çalışıp hoş görünenlerden.

tuncayaltin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Chrome un yanında;
Samsung Tarayıcı ; özelleştirilebilir, Reklam engelleme yüklenebilir, Parmak izi tanır, Masaüstü ile senkronize edilebilir, karanlık modu güzel, Fakat; reklam engelleme yazılımını ekstra yüklemelisin, ve teması çok güzel değil
Opera; anasayfa özelleştirmesi çok güzel Masaüstü ile senkronize edilebilir, reklam engelleme özelliği için ekstra program yüklemene gerek yok, gömülü vpn var. Fakat Chrome ve samsung tarayıcıya oranla çok yavaş
Microsoft Edge: operaya oranla özelleştirme sınırlı, anasayfa da haberler olması güzel, masaüsütü ile senkron çalışır. chroma göre biraz yavaş

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
En beğendiğim ve yıllardır kullandığım Opera. Vpn geldi diye operayı kullanmamak biraz saçma olmuş.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Pure browser şiddetle öneririm.

Çok çok hafif olanda var. Via browser

Reklam engelleme ve resim kapatınca internet trafiği az gitsin diye özelliği ikisinde de var.

Ama Pure Browser benim gözümde bir tık önde.
Via da iyidir hani orası ayrı.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Reklam Engelleme dahil kendine has özellikleri var. Ayrıca Arama motoruda yerli. Yeni güncelleme ile İnternet tarayıcısından eksiği kalmadı.
Yerli Arama Motoru Vuhuv'un Mobil Uygulaması Artık İnternet Tarayıcısı;
İndirmek İçin; Vuhuv Arama Motoru - Apps on Google Play
????????????

Son düzenleme:

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Pure browser şiddetle öneririm.

Çok çok hafif olanda var. Via browser

Reklam engelleme ve resim kapatınca internet trafiği az gitsin diye özelliği ikisinde de var.

Ama Pure Browser benim gözümde bir tık önde.
Via da iyidir hani orası ayrı.
İkisinide kullandım, ben de sana benzer bir tarayıcı öneriyim XBrowser. Via gibi düşük boyutlu ve via dan daha özellikli. Ama bence yerli Tarayıcı ve arama motoru olan Vuhuv u kullan. Ondada reklam engelleme ve veri tasarrufu için resimleri kapatma var.

Çok özelliksiz. Bazen bazı özellikler lazım oluyor. Ama görünüşü hoş.

Hiç duymadım. Google Play de baktım şimdi yoktu. Teşekkür ederim.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Android'te Firefox kullanıyordum ama son güncellemelerden sonra esaslı değişiklikler yapmışlar. Memnun kalmadım açıkçası. Android'de eklentilerin neredeyse hiçbirisi son sürümde kullanılamıyor. Bazen PDF indirince 0KB indiriyor ve açılmıyor. Forumdan gelen bildirime tıklayınca direkt o konuyu açıyordu ama tıklayınca konuyu açmıyor vs. hatalar var.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Android'te Firefox kullanıyordum ama son güncellemelerden sonra esaslı değişiklikler yapmışlar. Memnun kalmadım açıkçası. Android'de eklentilerin neredeyse hiçbirisi son sürümde kullanılamıyor. Bazen PDF indirince 0KB indiriyor ve açılmıyor. Forumdan gelen bildirime tıklayınca direkt o konuyu açıyordu ama tıklayınca konuyu açmıyor vs. hatalar var.
Bencede kötü olmuş. İlk başta tasarım güzel gibi duruyor fakat berbat olmuş. İndirilenler bile yok. Ayrıca eski özelliklerden eser kalmamış. Ama tekrar ekleyeceklermiş. Sana önerim ▶️Tıkla

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
İkisinide kullandım, ben de sana benzer bir tarayıcı öneriyim XBrowser. Via gibi düşük boyutlu ve via dan daha özellikli. Ama bence yerli Tarayıcı ve arama motoru olan Vuhuv u kullan. Ondada reklam engelleme ve veri tasarrufu için resimleri kapatma var.

Çok özelliksiz. Bazen bazı özellikler lazım oluyor. Ama görünüşü hoş.

Hiç duymadım. Google Play de baktım şimdi yoktu. Teşekkür ederim.
Özellikten kastınız neki?

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Kullandım fakat Edge hoşuma gitmedi. Chrome Çakması. Opera ise VPN'ni. Gelmesi ile beni üzdü. Ondan önce Opera en iyisiydi.

Aynen Samsung Browser güzel. Fakat uygulama boyutu yükledikten sonra çok büyüyor.
Samsung internet kullanıyorum ama çeviri yok yada varda ben mi bilmiyorum!!