Chrome'da gmail drive sorunu

Bu konuyu okuyanlar

grhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben geçenlerde google chrome da gmail drive ile evdeki bilgisayarımdan dosya yollamak istedim yolladığımı zannetim fakat karışık geldi kapattım sonra kardeşimin dükkanına gittim gmail imi ordada açtım evden yolladığım dosyayı dükkandada indirdim baktım işin garibi bundan sonra olanlar ertesi gün bide baktıkki evdeki makinamdeki chrome daki sıkkullanılanlar dükkandaki makinaya geçmiş onlarda kardeşime lazım olmadığı için makinasından silmiş ve birgün sonrada bendende otamatik silidiğini gördüm bunun anlamı nedir bilen varmı kardeşimin dükkandaki makinasında chrome da sıkkullanılanlarına eklediği linkler benim evdeki makinamdada görünüyor bu nedir anlayamadık hatta bugün dükkandaki makinasında yeni aldığı mail hesabını benim evdeki makinamdada sanki önceden girilmiş gibi kayıtlı görünüyor şaşırdık bu neden kaynaklanıyor olabilir iki makina arasındaki bağlantının sebebi ne olabilir bunlar gmail drive yı kurcaladıktan sonra başladı lütfen yardım edin

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İşaretlediğim kısmı kontrol edebilir misin? Tahminimce sorunun orada kaynaklanıyor. oturumu kapatırsan yer imleri karışmaz.

2292ekran_goruntusu.png

grhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende öle bir yazı yokki

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peki orada tam olarak ne var. Sadece bir gmail hesabı varsa,oturum açılmış demektir. Oturumu kapatmak için ayarlara gir. En üstte bir yerde 'Google Hesabınızın bağlantısını kesin' var. Tıklarsan sık kullanılanlar başka bilgisayara geçmez.

grhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki orada tam olarak ne var. Sadece bir gmail hesabı varsa,oturum açılmış demektir. Oturumu kapatmak için ayarlara gir. En üstte bir yerde 'Google Hesabınızın bağlantısını kesin' var. Tıklarsan sık kullanılanlar başka bilgisayara geçmez.

aynen dediğiniz gibi yaptım şimdi üstteki arkadaşın kırmızıyla işaretlediğinin aynısı çıktı başka bişey yapmam gerekiyormu

şayet siz biliyorsanız kaybolan sıkkulanılanlarımı geri alabilimemin bi yolu varmıdır çok teşekkürler

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
O kısımda başka bir şey yapmanıza gerek yok.
Sorun şu ki kaybolan sık kullanılanlar nasıl geri getirilir ben de bilmiyorum.

Son mesajlar