Chrome Tahtı Kaptı!

Bu konuyu okuyanlar

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
O zaman aynı şeyi 40 kere söylemeye gerek yok. :D Dev sürüm kullanmazsan ram problemin olmaz.Şu aralar dev sürüm problemli.
Sende inansan, DEV sürümü kullanmıyorum. Full, floş, kare, kent, final sürümü 18 :D

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Tarayıcılari fahişe gibi kullanacaksın yani hangisi seni tatmin ediyorsa hepsi de bir tık kadar yakınında olacak yoksa şu kral bu kral peh kral kullanıci bitti.

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yemişim chromunu firefox kullanın rahat edin hep reklamlar yüzünden chrome çok kullanılıyor.
bir tarayıcı görürsün tarayıcıyı hayal edersin internetten indirirsin zar zor kullanırsın merakını alırsın hevesin kaçar.Bir firefox görürsün çok beğenirsin kolay ulaşırsın zor vazgeçersin :D (dacia reklamının sözlerinden alıntı ) :)

--- Mesaj Güncellendi ---

bence bu söz cuk diye oturdu :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bırakın şu tilkiyi. (Bırakın küçük enişteyi :D) Chrome krallığını ilan etti bile.

Sonuç değişmez bundan sonra :)

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
banane yerinden ben keyfime bakarım :D bu olmazsa başka tarayıcı oılur kasmaya gerek yok :D

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
opera kaça satılıyordu bilen varmı peki ???
ve niye sonradan ücretsiz dağıtılmaya başlandı ??

ya chrome'un arkasında Google olmasa asla bu kadar tutulamazdı
Aynı özelliklere sahip olsa dahi bu kadar tutunamazdı arkasında google var diye ve neredeyse her yerde chromenin reklamı yapılıyor ondan çok tutuluyor mozilla diye araka motoru olsaydı ve google gibi olsaydı o zman chrome'u görürdük
Not:ölümüne FIREFOX :)

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Chrome harika tek geçerim ve ikinci olarak chrome altyapısıyla comodo dragon kullanıyorum pc de iki chrome gerisi bana göre yalan.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
opera kaça satılıyordu bilen varmı peki ???

ve niye sonradan ücretsiz dağıtılmaya başlandı ??

ya chrome'un arkasında Google olmasa asla bu kadar tutulamazdı
Aynı özelliklere sahip olsa dahi bu kadar tutunamazdı arkasında google var diye ve neredeyse her yerde chromenin reklamı yapılıyor ondan çok tutuluyor mozilla diye araka motoru olsaydı ve google gibi olsaydı o zman chrome'u görürdük
Not:ölümüne FIREFOX :)

hala satılıyor sadece farklı alanlarda satılıyor. internete bağlanan cihazların çeşitlenmesi ile opera için farklı ürünlerde yer alma fırsatı doğdu. cep telefonları, terminaller, akıllı televizyonlar, oyun konsolları vb.

http://www.opera.com/business/

burada bir miktar detay var.

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hala satılıyor sadece farklı alanlarda satılıyor. internete bağlanan cihazların çeşitlenmesi ile opera için farklı ürünlerde yer alma fırsatı doğdu. cep telefonları, terminaller, akıllı televizyonlar, oyun konsolları vb.

http://www.opera.com/business/

burada bir miktar detay var.
verdiğiniz adrese baktım ama para ile ilgili hiçbir şey göremedim(yada gözümden kaçırdım)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
verdiğiniz adrese baktım ama para ile ilgili hiçbir şey göremedim(yada gözümden kaçırdım)
operanın masaüstü sürümü satılmıyor. çeşitli üreticilerle anlaşma yapılıp o üreticilerin ürünlerine opera entegre ediliyor.

örneğin nintendo wii içine operanın entegre edilmesi gibi. yada sony bravia televizyonlara entegre edilmesi gibi. fiyat görememenizin sebebi bu

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
operanın masaüstü sürümü satılmıyor. çeşitli üreticilerle anlaşma yapılıp o üreticilerin ürünlerine opera entegre ediliyor.

örneğin nintendo wii içine operanın entegre edilmesi gibi. yada sony bravia televizyonlara entegre edilmesi gibi. fiyat görememenizin sebebi bu
anladım teşekkürler

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ben gayet memnunum telefonumda dahi choremenin beta sürümü mevcut...

constantin34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yarım saattir mozilladan siteyi açmaya çalışıyodum bir türlü tam açılmıyordu, şu an ilk defa chrome yükledim ve kurdum, bu zamana kadar neden kullanmamışım diye kendime kızıyorum. içimden ağzımı burnumu kırmak geliyor :D

eryclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
neden chrome diye sorarsanız bilgisayarı kasmıyo. tek karşılaştırılabilecek tarayıcı firefox dur ama firefox dan daha hızlı.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sımdı baska bır tarayıcı cıksa mıllet onuda kullanır sonra ona da forever der vs bunlar klasık seyler...

bızım mıllet hep ozentı ztn bırısı ne kullansa dıgerı hemen onu kapar
chrome kullanımıda boyle bırsey

zarkon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chrome'un durumu özenti ile açıklanamaz. Gerçekten şu anda piyasa bulunan en kullanışlı ve hızlı tarayıcı. Reklamı var youtube da falan ve gerçekten de reklamdaki katar hızlı. Mozzilla eklentiler açısından şu an için bir adım daha önde olsa da, chrome bu açığı da hızla kapatıyor. Chrome da yaşadığım tek sorun ve tek negatif noktası bazı sitelerde flash player dolayısıyla yaşanan çökmeler. Mozilla ve IE9 a kıyasla stabilite konusunda büyük zayıflığı var. Ama onuda kısa sürede aşacaktır google. IE9 a gelince at çöpe gitsin. Tek artısı, çoğu web sitesinin IE9 u desteklemesi.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Chrome'a hiç güvenmiyorum ama yine de onu kullanıyorum.
IE'yi salla
Mozilla yavaş ve fazla RAM kullanıyo
Chrome da Opera'ya göre daha kullanışlı