Chrome os 64 bit

Bu konuyu okuyanlar

sananebilader

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bana chrome os türkçe iso verirmisiniz bide 2 gb ramle kulanılırmı

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
2 gb ramle kaldırırmı? bid usb ve cd zorunlumu?
Chrome OS yerine başka GNU/Linux dağıtımlarına bakmanızı öneririm. Chrome OS hiçbir şeye yaramıyor ve gereksiz bir stabilite problemi var. Dağıtım seçmek için şu konuya bakabilirsiniz:

sananebilader

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Chrome OS yerine başka GNU/Linux dağıtımlarına bakmanızı öneririm. Chrome OS hiçbir şeye yaramıyor ve gereksiz bir stabilite problemi var. Dağıtım seçmek için şu konuya bakabilirsiniz:
virtusl boxa kurarken ekran çıktı hemen siyah ekran verdi bundan linux kurmak istemiyorum zaten verdiğin hepsi imajdir iso istiyorum elimde usb veya cd yok ama iso varsa atabilirmisin ayrıca türkçe yok gibi gözüküyor kuağıma hoş gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

linux olurda siyah ekran ve usb yada cd ister diye korkuyom :(

discordun varsa veya facebook sesli konuşma yapabilirmiyiz

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431

linux olurda siyah ekran ve usb yada cd ister diye korkuyom :(

discordun varsa veya facebook sesli konuşma yapabilirmiyiz
Buradan GNU/Linux yardım ve destek sunucumuza gelebilirsiniz, USB ile kurulum yapmak istemiyorsanız EasyBCD kullanabilirsiniz.

sananebilader

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Buradan GNU/Linux yardım ve destek sunucumuza gelebilirsiniz, USB ile kurulum yapmak istemiyorsanız EasyBCD kullanabilirsiniz.
ben sana sunucumun linkini verim oradan konuşalım sonrqa linux kurarım Join the sananebilader kullanıcısının sunucusu Discord Server!

windows 7 dede kalmak istemiyom linux indirecemde iso link yok diğerlerine güvenmiyom ayrıva virtual boxdan indirincede ekrana linux kurulum ekranı geldi 3,4 saniye sonra siya ekran verdi bundan güvenemiyorum fazla ama eğer usbsiz cdsiz kurulum oluyosa geçiş yaparım

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
ben sana sunucumun linkini verim oradan konuşalım sonrqa linux kurarım Join the sananebilader kullanıcısının sunucusu Discord Server!

windows 7 dede kalmak istemiyom linux indirecemde iso link yok diğerlerine güvenmiyom ayrıva virtual boxdan indirincede ekrana linux kurulum ekranı geldi 3,4 saniye sonra siya ekran verdi bundan güvenemiyorum fazla ama eğer usbsiz cdsiz kurulum oluyosa geçiş yaparım
2 GB RAM olan pcye birde sanal pc kurarsan o sanal pcye çok az bir RAM verir. Yani virtualboxun açılmasına şükret. kendi pcne kurarsan bir problem olmaz.