Chrome den nasıl kurtulurum?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

yolcu35

Doçent
Merhaba arkadaşlar. Telefondan Chrome u devre dışı bırakıyorum. 3 gün sonra Google Play'de bildirim geliyor uygulamaları güncelleyin diye. Bir bakıyorum Chrome etkinleşmiş onu da güncellemek istiyor. Bu chrome den root dışında nasıl kurtulurum ve neden tekrar etkinleşiyor ki bu

Enes HCKYL

Doçent
Merhaba arkadaşlar. Telefondan Chrome u devre dışı bırakıyorum. 3 gün sonra Google Play'de bildirim geliyor uygulamaları güncelleyin diye. Bir bakıyorum Chrome etkinleşmiş onu da güncellemek istiyor. Bu chrome den root dışında nasıl kurtulurum ve neden tekrar etkinleşiyor ki bu
Bu videodaki talinatlarla rahatlıkla kaldırabilirsiniz (brn yaptım sorun yaşamıyorum )

iMaKaNDi

Asistan
Ülkemizde google a bu yüzden ceza verildi diye biliyorum. Ön yüklü gelen uygulamalardan. Bende çok araştırdım bu chrome u silmeyi ama rootsuz veya pc ye bağlamadan güvenilir bir yol bulamadım.

hasanmerkit

Asistan
Güzel bir yöntem biliyorum. Değil devre dışı bırakmak, istesen de etkinleştiremeyeceksin. (Play Store'dan tekrar indirene kadar.) Öncelikle şunu sormak istiyorum. Telefonun garantisi var mı ve yakınında bilgisayar var mı?

Son mesajlar