CHP'nin Bıraktığı kötü mirasın ceremesini 83 milyon olarak halen biz çekiyoruz.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bugün Erdoğan açılışta konuşma yaptı açıklamalarda bulundu orada bazı cümleler dikkatimi çekti. Siz bu konu hakkında ne düşünürsünüz =?

1597870199718.png

Açıkçası Musul Kerkük meselesi ile Adalar konusunda misak-i milliden taviz verilmeyip vurdumduymaz davranılmasa gerçekten şuan ülkenin hali çok farklı olabilirdi kanısındayım bende. Ege denizinde olta atamıyacak duruma getirmeye çalışıyorlar bizi. Üstüne Doğu Akdenizdede hiç yoktan Meis adasını alsak yetecekmiş onun üstünden ülkemizi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Ayrıca Doğu Akdeniz meselesinde gerçekten Ülkecek TEK YÜREK olmamız lazım gerek iktidar gerek mühalefet. CHP'nin bu yöndeki tavrı ve söylemleri açıkçası çok tehlikeli ve beni rahatsız ediyor... Kendi koltukları için değil ülke için siyaset yapmalılar.

Şuan biliyorsunuz Cuma günü bir Müjde verecem dedi CUmhurbaşkanı ve bunun Doğalgaz bulunduğu yönünde bir kanı var. Az önce çeşitli haber kanallarını ve tartışma programlarını izliyorum. Ne kadar CHP'li ve Muhalif isim varsa sanki bir ağızdan anlaşmış gibi hep bir kötümser konuşma :( Yok orada bize gaz çıkartmazlar yok satamayız yok karbon oranı düşüktür yok kapasitesi azdır verimli değildir. Bizde zaten çıkaracak teknoloji yok. YUH yani 2 günde olsa ülkece milli bir mesele için sevinemiyecez mi bu ülkede sürekli mi kötümser tablo çizilir. Hatta bir tane CHP'li isimin yaptığı yorum yakında seçim olacak ondan Doğalgaz bulduk diye YALAN haber ortaya atılıyor bile dendi...

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,717
Bu konuda sonuna kadar katılıyorum.