chp'li Banu Özdemir İzmir'deki CAMİİ'lerde Çalan 'Çav Bella' Desteği

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bin`go

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
İzmir'de merkezi ezan sistemine sızan kişiler, cami minarelerinden İtalyan partizanların söylediği "Çav Bella" isimli şarkıyı dinletti. Yaşanan skandal sonrası CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir de provokasyona alkış tutarak, sosyal medya hesabından o camilerin görüntülerini paylaşıp adeta kutlama yaptı.

Özdemir, söz konusu paylaşımlarının ardından, "Şaka bir tarafa, İzmir Karşıyaka, Konak, Bornova, Buca gibi birçok ilçede farklı camilerden Çav Bella Çoklu müzikal nota çalındığı videolarını gördük" ifadelerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR
CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından, cami minarelerinden "Çav Bella" şarkısının dinletmesini dört tweet atarak duyurdu. Özdemir, dört ilçedeki camiden şarkının dinletildiğini gösteren videolar paylaştı ve paylaşımlarına müzik notaları ekledi.

0

0

KOBANE TERÖR EYLEMLERİNE DE DESTEK OLMUŞ
Camideki "Çav Bella" provokasyonuna alkış tutan CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir'in Kobane ile ilgili terör eylemlerine de destek olduğu öğrenildi. 6-7 Ekim olayları olarak da bilinen terör eylemlerinde Yasin Börü de dahil olmak üzere çok sayıda vatandaşımız katledilmişti. Banu Özdemir'in bu olaylara, "Kobane'de direnen kadınlara bin selam" yazılı duvar önünde poz vererek destek çıktığı ortaya çıktı.

0

"Kobane de direnen kadınlara bin selam" sözlerindeki kadınlar terör örgütü PKK'nın Suriye yapılanmasında yer alan kadınlar olduğu biliniyor.

Sosyal medyada kısa sürede yayılan bu fotoğrafın ardından CHP'li Banu Özdemir, kısa süre sonra sosyal medya hesabını kapattı.

yazık size yazık ALLAH sizleri bildiği gibi yapsın !!!! BURDAN MODERATÖRLERE SESLENİYORUM O AÇTIĞIM KONUYU KAPATMAK NE OLUYOR ???

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Kendisini argo dışı bile ifade edemeyen biri için fazla yorma kendini.
Argolarla sen kaybedersin be dostum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gönderin 3 kez kapatıldı hala açıyorsun. Senin yaptıkların kural dışı. Doğrulara konuşmana bir şey demiyorum. Zaten bu konuda düşüncemi sundum bu olay yanlış diye.

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Olan sana olacak dostum. Bence bu konuyu kendin kapatmalısın bu forumdan gitmek istemiyorsan.

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Yeni bir konu falan daha açar şimdi ya neyse :D

Her neyse konu hakkında görüşlerimizi açıklayalım. Burada kesinlikle Tunç Soyer Ve CHP'nin bir suçu yoktur. Adamlar gidip kendileri mi çaldırıyor. Başkan yardımcısının görevden alınacağını umuyorum. Tunç Soyer ayrıca açıklama yaptı bu konuda. Provakasyonlara gelmeyelim diye. Bunun CHP bünyesine yapılmış bir saldırı olduğu düşüncesindeyim.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
ULAN İT OLU İT NE KONUŞUYORSUN SEN BURDA DOĞRULARI KONUŞUYORUZ İT HERİF !

Bu sözlere karşılık 1 uyarı puanı mı alıyor bu terbiyesiz ? Ailesine hakaret ediyor bir de.

İT OLU İT - İT HERİF - ULAN = 1 uyarı mı ?

ben bunları demeden küçük hakaretler ile 3 gün - 5 gün ban aldım bu şahıs neden almıyor gereken cezayı ? gereğinin yapılmasını isterim, herkes için adaletli olsun .

@Creative

@Görkem Say

@Mustafa Deliktaş

@ÆSir

@TRTURKEYTR

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Bu sözlere karşılık 1 uyarı puanı mı alıyor bu terbiyesiz ? Ailesine hakaret ediyor bir de.

ben bunları demeden küçük hakaretler ile 3 gün - 5 gün ban aldım bu şahıs neden almıyor gereken cezayı ? gereğinin yapılmasını isterim, herkes için adaletli olsun .

@Creative

@Görkem Say

@Mustafa Deliktaş

@ÆSir

@TRTURKEYTR
Arkadaş 11 uyarı puanı yedi. Forum Kurllarını okumamış olsa gerek. 12 Puan toplayanlar uçuyor. Biz tolerans gösteriyoruz sadece. Tolerans göstermeyince yine biz suçlu oluyoruz. Karar verin.

Düzeltme: Bahsi geçen mesajı gözden kaçırmışım. Özür diliyorum herkesten.

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507

@Creative

@Görkem Say

@Mustafa Deliktaş

@ÆSir

@TRTURKEYTR
Bırak kral ya. Adam almış 11 uyarıyı zaten. Hak ettiği cezaları almış. 1 uyarılık işi var. Bir daha sorun çıkartırsa buradan gidecek. En azından korkmuştur bile :D Bir daha kalkışmaz böyle bir şeye.

Oldu mesela şimdi 12 :)

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
CHP İl Başkanlığı içerisinden birisinin yapılanı destekler gibi böyle bir paylaşım yapması hoş değil. Dalga geçer gibi olmuş. Üzücü bir durum.

Şimdi burada yapılanı partinin tamamına yıkmanın da doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü farklı olaylarda bunun benzelerini AK Parti içerisinde de görebiliriz.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
İzmir'de merkezi ezan sistemine sızan kişiler, cami minarelerinden İtalyan partizanların söylediği "Çav Bella" isimli şarkıyı dinletti. Yaşanan skandal sonrası CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir de provokasyona alkış tutarak, sosyal medya hesabından o camilerin görüntülerini paylaşıp adeta kutlama yaptı.

Özdemir, söz konusu paylaşımlarının ardından, "Şaka bir tarafa, İzmir Karşıyaka, Konak, Bornova, Buca gibi birçok ilçede farklı camilerden Çav Bella Çoklu müzikal nota çalındığı videolarını gördük" ifadelerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR
CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından, cami minarelerinden "Çav Bella" şarkısının dinletmesini dört tweet atarak duyurdu. Özdemir, dört ilçedeki camiden şarkının dinletildiğini gösteren videolar paylaştı ve paylaşımlarına müzik notaları ekledi.

0

0

KOBANE TERÖR EYLEMLERİNE DE DESTEK OLMUŞ
Camideki "Çav Bella" provokasyonuna alkış tutan CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir'in Kobane ile ilgili terör eylemlerine de destek olduğu öğrenildi. 6-7 Ekim olayları olarak da bilinen terör eylemlerinde Yasin Börü de dahil olmak üzere çok sayıda vatandaşımız katledilmişti. Banu Özdemir'in bu olaylara, "Kobane'de direnen kadınlara bin selam" yazılı duvar önünde poz vererek destek çıktığı ortaya çıktı.

0

"Kobane de direnen kadınlara bin selam" sözlerindeki kadınlar terör örgütü PKK'nın Suriye yapılanmasında yer alan kadınlar olduğu biliniyor.

Sosyal medyada kısa sürede yayılan bu fotoğrafın ardından CHP'li Banu Özdemir, kısa süre sonra sosyal medya hesabını kapattı.

yazık size yazık ALLAH sizleri bildiği gibi yapsın !!!! BURDAN MODERATÖRLERE SESLENİYORUM O AÇTIĞIM KONUYU KAPATMAK NE OLUYOR ???
Din düşmanı işte

CHP İl Başkanlığı içerisinden birisinin yapılanı destekler gibi böyle bir paylaşım yapması hoş değil. Dalga geçer gibi olmuş. Üzücü bir durum.

Şimdi burada yapılanı partinin tamamına yıkmanın da doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü farklı olaylarda bunun benzelerini AK Parti içerisinde de görebiliriz.
Doğru bir kişinin hatasını herkese yaymak uygun değil işini düzgün yapanlar da var

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Doğru bir kişinin hatasını herkese yaymak uygun değil işini düzgün yapanlar da var
Banu Özdemir'in yaptığı doğru değil. Zaten il başkan yardımcısıymış. Doğru veya yanlış birisi olduğuna nasıl kanaat getirdiniz bilemedim. Hani belediye başkanı falan olsa halk az çok bilir. Ama il başkan yardımcısını anlamak için partinin üyesi veya tanıdık olmak lazım.

Bu arada Banu Özdemir gözaltına alınmıştı. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı şu açıklamayı yapmış:

"İzmir ilindeki birçok caminin hoparlörlerinden aynı anda ezan yerine İtalyanca bir parçanın çalındığı ve sosyal medyada ilgili videoların yer aldığı yönündeki haberlerin yayınlanması üzerine Cumhuriyet Başsavcılığımızca başlatılan soruşturmada bir danışmanlık şirketinde yönetici olarak görev yapan Banu Özdemir Türk Ceza Kanunu'nun 216/3 maddesi kapsamında "Dini değerleri alenen aşağılamak" suçundan gözaltına alınmıştır."

Son düzenleme:

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301

Doğru

Din düşmanı olduğu için mi doğru kişi oluyor?
Noktalama hatası arkadaşım özür dilerim allah allah doğrunun yanına nokta koymamışım

doğru,bir kişinin hatasını herkese yaymak yanlış olur diyecektim ?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
0x0-abdde-demirtasla-ayni-yerde-egitilmis-1590092648034.jpeg

Ne yazık ki terazi hiç sekmiyor. Bu devlete bu siyaset yakışmıyor.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
tekrar tekrar oku bakalım ben ne demeye çalışmışım, sen ne anlamışsın, bana ne soru sormuşsun.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Ekli dosyayı görüntüle 100330
Ne yazık ki terazi hiç sekmiyor. Bu devlete bu siyaset yakışmıyor.
Anlayamadım ne dmeeye çalıştığını kusura bakma ben siyasetle çok ilgilenen biri değilim bütün gece oturup açık oturum izlemem

Ayrıca burası haber başlığı siyaset değil

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bütün gece oturup izliyor olman gerekmiyor bu iş için. Ama bilinçli bir vatandaş olman için en azından bazı şeylere kulak kabartman gerekiyor.

Yinede bu başlığa gelip yorum yapabiliyorsan, konuyu okumuş olman gerekli! Okuduysan eğer bahsi geçen kadınnın; bu eylemi desteklediğini tekrar söylemem boş olurdu ? Kobanedeki devlet düşmanlarımızı destekliyor görüntüsündeki resmi yayınlaması hakkında yorum bile yapmak istemiyorum. Bu yüzden diyorum ki bu devlete bu siyaset yakışmıyor. Hele ki Ulu Önder Atatürk'ün partisinde böylelerinin bulunması hiç yakışmıyor.

Ben bunları diyorum ama sen büyük ihtimalle konu başlığını okuyup gelip burda yorum yapıyorsun.
Ayrıca burası haber başlığı siyaset değil demen bile okumadığın anlamına geliyor, çünkü burası siyaset kategorisi. İlgin yoksa lütfen yorumun da olmasın.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Bütün gece oturup izliyor olman gerekmiyor bu iş için. Ama bilinçli bir vatandaş olman için en azından bazı şeylere kulak kabartman gerekiyor.

Yinede bu başlığa gelip yorum yapabiliyorsan, konuyu okumuş olman gerekli! Okuduysan eğer bahsi geçen kadınnın; bu eylemi desteklediğini tekrar söylemem boş olurdu ? Kobanedeki devlet düşmanlarımızı destekliyor görüntüsündeki resmi yayınlaması hakkında yorum bile yapmak istemiyorum. Bu yüzden diyorum ki bu devlete bu siyaset yakışmıyor. Hele ki Ulu Önder Atatürk'ün partisinde böylelerinin bulunması hiç yakışmıyor.

Ben bunları diyorum ama sen büyük ihtimalle konu başlığını okuyup gelip burda yorum yapıyorsun.
Ayrıca burası haber başlığı siyaset değil demen bile okumadığın anlamına geliyor, çünkü burası siyaset kategorisi. İlgin yoksa lütfen yorumun da olmasın.
Okumadığımı nereden biliyorsun,okumasam din düşmanı yazar mıyım,insanları haksız yere yargılama canımı sıkma. Sanki ben kadını destekliyorum ayrıca bu siyaset başlığı değil yasak haber başlığı altında siyaset yapmak

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@İlprohan
Bu kadın siyasetin içinde. Bu işin ekmeğini yiyor. Bir devletin siyaseti devleti düşünür, ona göre hareket eder.
Devletteki yer alan dini inançlar içerisinde pastanın en büyük payına sahip olan müslümanlıkla alay geçer gibi anlatmak siyasete yakışmaz. Aynı kişinin hdp ile ilgili bilgileri de var. Tekrar söylüyorum konu başlığını ve içeriğini tekrar tekrar oku.

Bu devlete bu siyaset yakışmıyor diyorum. KAdının tutumu böyle olmamalı diyorum.

Sen bana sanki " siyaset yok demişim " gibi davranıyor, siyasetsiz devlet olmaz diyorsun.

Tekrar oku diyorum;

Sen ise; Ben siyaset takip etmiyorum burası siyaset alanı değil diyorsun.

Arkadaş siyaset kategorisinde, siyaset içerikli başlık altında, kadının yaptığı kötü bir siyasi rol dediğimde, bana verdiğin cevaplara bir bakar mısın ? Şu konuşmaları baştan bir değerlendirmesini yap lütfen. Canın sıkılacaksa mantıksız şeyler yazma ki cevap alma. Bundan sonraki yazın da mantık dışı olursa yoksayacağım üyeliğini, senin yüzünden 2li tartışmaya dönmesindense.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
@İlprohan
Bu kadın siyasetin içinde. Bu işin ekmeğini yiyor. Bir devletin siyaseti devleti düşünür, ona göre hareket eder.
Devletteki yer alan dini inançlar içerisinde pastanın en büyük payına sahip olan müslümanlıkla alay geçer gibi anlatmak siyasete yakışmaz. Aynı kişinin hdp ile ilgili bilgileri de var. Tekrar söylüyorum konu başlığını ve içeriğini tekrar tekrar oku.

Bu devlete bu siyaset yakışmıyor diyorum. KAdının tutumu böyle olmamalı diyorum.

Sen bana sanki " siyaset yok demişim " gibi davranıyor, siyasetsiz devlet olmaz diyorsun.

Tekrar oku diyorum;

Sen ise; Ben siyaset takip etmiyorum burası siyaset alanı değil diyorsun.

Arkadaş siyaset kategorisinde, siyaset içerikli başlık altında, kadının yaptığı kötü bir siyasi rol dediğimde, bana verdiğin cevaplara bir bakar mısın ? Şu konuşmaları baştan bir değerlendirmesini yap lütfen. Canın sıkılacaksa mantıksız şeyler yazma ki cevap alma. Bundan sonraki yazın da mantık dışı olursa yoksayacağım üyeliğini, senin yüzünden 2li tartışmaya dönmesindense.
Tamam??

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Konu hala uzuyor uzuyor.. kapatılması gerek..

Camiler sanki chpye bağlı Allahım ya azcık mantıklı düşünün off

Banu özdemir destek yapmışmış ee yapsın vatana ihanetmi etmiş ? yaptığı iyi birşey değil zaten gözaltına alınmış daha ne uzatıyorsunuz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...