CHP Isparta Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlayda Kılınç'ın 'Trabzon' paylaşımı tepki çekti. Kılınç'ın tepkiler sonrası ihraç süreci başlatıldı

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
ElQFgh1XYAIKbmw.jpg
ElQFguaWMAAnWQa.jpg

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Yanlış insanlar partiye zarar veriyor. Zaten bu zamanda hiçbir parti doğru ve dürüst değil. Ben sosyal medya üzerinden çıkacak bir partiye ancak güvenebilirim. Bu arada partiye değil kişiye oy veririm. Kişinin yanlışı varsa gelecek seçimlerde oyumu alamaz

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Fanatik

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bazısı toyluktan dışa vurur. Garibim herşeyi üstlenmiş bana suç atın demiş vs vs vs. Partiden nasıl bir dille konuşulduysa kendisiyle ...
Eğri oturalım doğru konuşalım.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bazısı toyluktan dışa vurur. Garibim herşeyi üstlenmiş bana suç atın demiş vs vs vs. Partiden nasıl bir dille konuşulduysa kendisiyle ...
Eğri oturalım doğru konuşalım.
Burada üste alıncak bir şey yok. Eski twitlerine bakın. Kadın fanatik. Böyle maçlardan sonra hep küfürlü twitleri var. Üstteki twit de fener trabzon maçından sonra atılmış.

Kendi terbiyesizliği partiyi ırgalamaz.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bende aynısını diyorum zaten. Fanatiklik kötü bir şey değil aslında sınırlarda olursan. Ama bir partiye katılıyorsan ne yazık ki iyi çizim yapıyor olman gerek. Yoksa şekil a mortingen şıtrayze :)

Partilerde de her önüne gelene gel dediği ve geçmişi araştırılmadığı için açık kapı bırakıyorlar arkalarında. Seçici olmak varken; ne yazık ki TR tarzı bu.

[ Üste alınacak derken kızın twitter hesabından bahsediyorum. 9 takipçisi var zaten kim nasıl gördü yakaladıysa... ^_^ ]

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Üst düzey görevlerde olan insanlar sözlerine dikkat etmeli. Ne olursa olsun ihraç edilmesi gerekir partiden.
Bugün Trabzona ana avrat söven yarın Ankara'ya İstanbul'ada söver... Vatandaşada diğer vekillerede söver.

Son mesajlar