CHOMAR Internet Security hakkında

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
1577165375494.png

CHOMAR Antivirus

çevrimdışı indirme dosyaları burada mevcut.

1577165533285.png

Gerçek zamanlı tarama yapabilen çomar aynı zamanda mobil işletim sistemleri için de mevcut :)

ch.png
cho.png

Cihazlarınızı; trojan, casus yazılım ve virüs gibi her türlü mobil tehdide karşı korur.

ÖZELLİKLER
İsteğe Bağlı Tarama:
Uygulamaları, oyunları ve dosyaları kötü amaçlı içeriklere karşı taramak için herhangi bir zamanda etkinleştirebilirsiniz. Yüklü bir uygulama algılanırsa, kaldırmayı seçebilirsiniz.
Karantina: Zararlı içerik algılandığında karantina işlemi ile zararlı aktiviteler izole edilir.
Reklam Yok: Uygulamamızda reklam göstermiyoruz ve kullanıcı verilerinizi başka şirketlere veya reklam ağlarına satmıyoruz.

DİLLER
Türkçe, İngilizce, Rusça

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Android 4.1 (Jelly Bean) ve yukarısı

**************************************************************************************************************************************************

Antivirus ve Antispyware
Virüsler, casus yazılımlar ve diğer zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korur.

On-Access Tarama
Tehditleri gerçek zamanlı olarak algılayarak bilgisayarınız etkilenmeden engeller.

Sezgisel Koruma
Yeni ve tanımlanmamış zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

Self-Defense
Zararlı yazılımlara karşı savunma mekanizması sağlar.

Düşük Kaynak Tüketimi
Sistem kaynaklarınızı verimli kullanır, bilgisayarınızı yavaşlatmadan korur.

Otomatik Güncelleme
Lisans süreniz boyunca, en güncel tehditlere karşı otomatik olarak güncelleme sağlar.

Sunum/Oyun Modu
Herhangi bir program tam ekran çalışırken açılır pencereler engellenir.

Türkçe Destek
Aboneliğiniz süresince müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İnternet Koruması
Zararlı web sitelerine erişimi engeller. İnternetten indirilen dosyaları otomatik olarak tarar.

E-posta Koruması
İstenmeyen veya kötü amaçlı e-postaları gelen kutunuzdan uzak tutar, ekleri otomatik tarar.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
CHOMAR SİBER DESTEK sunuyor:

1596366888884.png

1596366930581.png

Ocak 2022 tarihine kadar ücretsiz lisansınızı isteyebilirsiniz ??? (İnternet sitesinde hala anasayfada bu duyuru bulunmakta ve isteyenlere süresi geçmesine rağmen bi güzellik yapıyolar... )

Herkes CHOMAR'ı bi denesin, gerçekten de hakkını veriyor :)

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Gizlilik güvenlik kısmında sorun çıkar mı? Güvenilir mi yani?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Arkadaşlar Ocak ayı yarışmamızda üç adet ödül dağıtıyoruz. :)

1. sıradaki üyemiz Chomar İnternet Security Programını kazanacak,
2. ve 3. sıradakilere de ilk ay şerefine CHOMAR ürünlerinden süpriz hediyeler verilecek.

Katılımlarınızı bekliyoruz ?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Malesef tırt program.Varsa şekli av-teste, av-comparativese bekleriz.:D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Son derece güzel ve kullanışlı bir program, gerçekten de milli ve yerli bir program... O bahsettiğin konuda senle sanırsam daha önceden fikirlerimizi paylaşmıştık, tekrarı gereksiz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Son derece güzel ve kullanışlı bir program, gerçekten de milli ve yerli bir program... O bahsettiğin konuda senle sanırsam daha önceden fikirlerimizi paylaşmıştık, tekrarı gereksiz.
Kullanıyormusun kardeşim?

Benim denediklerim sıcağı sıcağına.
Win 8,1 + Eset internet security (Sistem boşta ram 1 gb)

Win 7 + Panda (boşta ram 1.4 gb)

Win 7 + Bitdefender (Boşta ram 1.9 gb)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kullanıyorum tabi :) Birazdan sistem boşta iken kullanılan bellek miktarını yazarım ...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Şaka mı diyorsun :D Ben kim antivirüs yapmak kim ...

Lisanslı ürün hediye ediyoruz, anlaşmamız var sadece.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kullanmak isterdim ama benim toplam ramim 3 gb zaten.
Kullandığım Chomar programı akıllı bir sistem yönetim hizmetine sahip, yani ramin kapasitesine göre kendini ayarlıyor :)

Benim win 10 ama win 7 de ve daha düşük ram miktarında denemedim, daha farklı olacağını düşünüyorum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

1609878021378.png

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Peki neden güvenelim bu AV'ye? AV Test sonucu var mı? Rogue AV olmadığını nerden bilelim?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
@Erase ben zaten çok önceden beri CHOMAR kullanan birisiydim, yerli ve milli hassasiyetim var benim... Yabancı kaynaklı, menşeili ürünleri, programları özellikle kullanmaktan kaçınırım, mecbur olmadıkça. İster ise o yabancı ürünler parayı basanın parlatıldığı, cilalanıp piyasada reklamının yapıldığı ürünler veya hizmetler olsun, yine de inanmam, güvenemem... Hatta pardus az daha gelişmiş ve özellikli olsa işletim sistemi olarak pardus dahi kullanacak biriyim... Bu sahte sertifikalar konusunu özellikle ısıtıp ısıtıp bana sunmanız biraz garip doğrusu, bayatlamış bir tartışmayı neden sürdürüyosunuz?

@ghost_of_sparta biz öneride, tavsiyede bulunuyoruz, daha ayrıntılı bilgi isteyenler CHOMAR sitesini ziyaret edebilir veya iletişim kurablirler. :) Kimseye zorla CHOMAR hediye etmiyoruz, sırf milli veya yerli diye karalamak insafsızlıktır...

Reaksiyon puanı
22
Adamlarla iletişiminiz var ise karşılaştırmalara katılmalarını tavsiye ederseniz iyi olur, kullanıcı sayıları artar böylece.
Açıkçası normalde antivirüs kullanmam ama kullanan biri olsam Kaspersky ile kapışmalarını görmek isterim.
Daha iyi seçeriz.
Bu arada hocam beni tanıdınız mı :D.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Adamlarla iletişiminiz var ise karşılaştırmalara katılmalarını tavsiye ederseniz iyi olur, kullanıcı sayıları artar böylece.
Açıkçası normalde antivirüs kullanmam ama kullanan biri olsam Kaspersky ile kapışmalarını görmek isterim.
Daha iyi seçeriz.
Bu arada hocam beni tanıdınız mı :D.
CHOMAR sadece sevdiğim ve küçük bir işbirliği geliştirdiğim bir şirket sadece, sanki ortağıymışım gibi bir de suçlar tarzda niye celalleniyorsunuz :D

Sevmek suç mu? ;) Ayrıca dediğim gibi yerli ve milli olsun bana yeter, zengin veya dünya çapında olsa dahi beni koruyacağını, arkasında backdoor bırakmayacağını kimse garanti edemez... Bi söz vardır; En büyük virüsleri en güçlü Antivirüs şirketleri yazar, deyu :D

Ayrıca sen yoksa multi milyoner nickli arkadaşımız mısın? :)

Reaksiyon puanı
22
CHOMAR sadece sevdiğim ve küçük bir işbirliği geliştirdiğim bir şirket sadece, sanki ortağıymışım gibi bir de suçlar tarzda niye celalleniyorsunuz :D

Sevmek suç mu? ;) Ayrıca dediğim gibi yerli ve milli olsun bana yeter, zengin veya dünya çapında olsa dahi beni koruyacağını, arkasında backdoor bırakmayacağını kimse garanti edemez... Bi söz vardır; En büyük virüsleri en güçlü Antivirüs şirketleri yazar, deyu :D

Ayrıca sen yoksa multi milyoner nickli arkadaşımız mısınız? :)
Yok hocam ben eski @insanimsi .
Ek olarak da sevmenize bir şey demedim ben de adına gülmüştüm ama sevinmiştim, güzel bir proje.
Ben sadece iletişiminiz varsa adamlar bunu yaparsa onlar için daha iyi olur dedim :D.