"Ceza yemek için dışarı çıktım"

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Adana'da yasağa uymayan gence para cezası kesildi. Ceza uygulanan genç polisin 'sokağa niye çıktın?' sorununa 'ceza yemek için çıktım' diyerek yanıt verdi. Adana sıradan bir gün...

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Adana'da yasağa uymayan gence para cezası kesildi. Ceza uygulanan genç polisin 'sokağa niye çıktın?' sorununa 'ceza yemek için çıktım' diyerek yanıt verdi. Adana sıradan bir gün...

Ruh hastası manyak bile bile ceza yemek kim ister valla şaşıyorum bu insanların yaptıklarına.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu çocuktan o cezayı nasıl tahsil edecek devlet ? Birde imza atıyor yaşı tutmuyor ki :D yaşı tutsa bile Akli dengesi yerindemi o bile şupheli hal ve hareketleri konuşma tarzı normal değil zaten... Cezayı eline aldı köprü altında yırttı attı.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Sonraki neslimize acıyorum, ileride bizim çocuklarımıza öğretmen, doktor, hakim, mühendis vs olacak bunlar (düşünün,bu çocuk ileride okulda öğretmen ve bunları yapmayın diyor, ne diyecek ben zamanında bunun alasını yaptım fakat siz yapmayın mı diyecek?).

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,067
ceza yemek için çıkıp para verecek varsa sesleniyorum direk özel gelsinler hesabı diyim parayı bana verin