Ceylanpınar'da 3 askerimiz şehit oldu.

eSa

Dekan
Yasaklı
Suriye sınırındaki Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesinde sınır hattında nöbet tutan üç asker şehit oldu. TSK'dan olayla ilgili bir açıklama geldi.

[video=youtube;HJNlGVLjAdY]http://www.youtube.com/watch?v=HJNlGVLjAdY[/video]

Genelkurmay’dan olayla ilgili bir açıklama geldi. Açıklamada, olayın bir terör saldırısı olmadığı, cinnet getiren bir askerin iki arkadaşını şehit ettikten sonra intihar ettiği belirtildi.


Olay gece yarısı saat 00.30 sıralarında Ceylanpınar İlçe merkezine 15 kilometre uzaklıktaki Gökçayır Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Olaydan sonra bölgeye Ceylanpınar ve Şanlıurfa’dan Özel harekat ekipleri ile askeri birlikler sevk edildi. Sınır hattında önlemler arttırıldı.


ŞEHİTLERİN İSİMLERİ
Şehit olan askerlerinin isimlerinin Ramazan Yel, Kadir Yıldız ve Umut Aslan olduğu öğrenildi. Askerlerin cenazeleri savcılık incelemesinin ardından Ceylanpınar Devlet Hastanesi morguna getirildi. Morg yakınlarına gelen bazı vatandaşlar şehit olan askerler için gözyaşı döktü.

http://sozcu.com.tr/2014/gundem/ceylanpinarda-3-asker-sehit-671574/
 

efehakan

Doçent
Acaba gercekten olay yazıldığı gibiyi yoksa barış süreci var diye üzerini mi kapatıyorlar
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sabah saatlerindeki haberlerde, Suriye tarafından açılan ateş sonucu nöbet tutan 3 er şehit oldu diyordu. Şimdi cinnet geçiren oldu. Enteresan. Hangisine inanmalı...

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.
 

Bizans

Asistan
RDM askere silah mı verilir nöbete mi çıkar ? Gazetede böyle yazmış ya hemen sazan gibi inanın..Kesin öyledir aşk cinayetidir hatta..
 
Üst