Ceyhun Yılmaz - Biyografisi

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ceyhun_ban.jpg

Ceyhun YILMAZ, 5/10/1976 İstanbul Bakırköy doğumlu. 16 Ocak 1999'dan bu yana, Best FM'de hafta içi her gün 17:00-19:00 arası
"Trafikte tampon tampona aşk" sloganı ile devam eden "Ceyhun Yılmaz Show" isimli programın yapımcısı.
Radyo programı ile tüm dikkatleri üstüne toplamış ve birçok başarıya imza atmıştır.

Büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo
programının içeriği sıradan bir program dışında dinleyici ile bütünleşen bir showdur. Radyo programına 2002 Mayıs ayında vatani görev dolayısıyla 18 ay ara vererek, 2003 Eylül ayında tekrar kaldığı yerden yani Best FM stüdyolarından devam etmiştir.

Kendi yazdığı sahne oyunu ile İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde gösteri yaptı. İnsanların radyodan tanıdıkları bir ses onları sahneye çekti ve oyununu sergiledi. Bugüne kadar Türkiye'nin çeşitli illerinde 300'e yakın oyun sahnelemiştir. 43 üniversite panelinde konuşmacı olarak gençlerle buluştu.

"Ben Sana Yanarken Şimdi Sen Kim Bilir Nerede Üşüyorsun ?" isimli şiir kitabı Parantez Yayınları tarafından piyasaya çıktı ve 24 000 baskı yaptı. Kitabın tüm gelirini tamamen Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışladı. 2004 yılında yazdığı "Kasımın Bıçak Yarası" adlı kitabı da 12 baskı yaparak tüm geliri Türk Böbrek Vakfı'na bırakıldı.

2003 Ekim ayında "Hababam Sınıfı Merhaba" filminde rol aldı. 2004 yılında serinin devamı "Hababam Sınıfı Askerde" filminde oynadı. Show TV'deki "Hayat Bilgisi" dizisindeki "Ruhi" karakterini canlandırdı. 2005 yılında radyo programı devam ederken stand-up gösterileri sürdü. İkinci kitabının imza günleriyle ve üniversite panelleriyle halkla buluştu.

Dizi çekimlerine ara vermedi ve Cine 5 kanalı ile anlaşıp, 10 yıl aradan sonra Türkiye'de ilk defa televizyonda hafta içi her gece talk show yapma ünvanını aldı. 110 programla sezonu bitiren Ceyhun Yılmaz, sizlerle yürümeye devam ediyor.
Hafta içi her gün saat 12:00-14:00 arasında çılgın bir radyo programı ile radyo kanalında Best FM 'de.

Best FM(http://www.bestfm.com.tr/programci_ceyhun.htm)

Gökhan..

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
masterdevil dedi ki:
Çok şey kaçırmışsın.Mutlaka dinle.Ceyhun Yılmaz şovu ben elime radyo geçti geçeli 7-8 senedir dinliyorum.Forumda şiirlerini verdim şiir bölümüne bi gözat.. Ceyhun gibi bi radyocu olmak isterim adam harika bi dj.

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
7-8 sene olamaz ...biyografisini dikkatli okuyalım lütfen GÖKHAN

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
cathlack dedi ki:
7-8 sene olamaz ...biyografisini dikkatli okuyalım lütfen GÖKHAN
1999dan beri program yapıyor bende sanırım 2000de rastladım ceyhuna.Ee nasıl olamıyor..