Çevrimiçi Video Yakalayın

Erdem Yener

Asistan
700'den fazla video paylaşım sitesindeki videoları istediğiniz bir formatta bilgisayarınıza indirebileceğiniz Online Video Hunter'a yakından bakın.

Son dönemlerde popülerlik oranı iyice artan video paylaşım sitelerindeki milyonlarca videodan istediğinizi Online Video Hunter ile dilediğiniz bir video formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Programı başlattıktan sonra desteklenen video sitelerinden birine girip istediğiniz bir videoyu çevrimiçi olarak izlemeye başlıyorsunuz. Online Video Hunter bu işleminizi otomatik olarak algılayarak videoyu hafızasına alıyor ve izlemek üzere olduğunuz video için anında kayıt dosyası açarak sizden istediğiniz bir format ve kaydedilecek konumu seçmenizi istiyor. Programın desteklediği 700'den fazla video paylaşım sitesini buradan görebilirsiniz.İndirin

Programın bu sürümü 30 günlük kullanım kısıtlaması ile beraber geliyor. Yazılımın tam sürümünü satın alarak kısıtlamaları kaldırmak istiyorsanız 29,95 Dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (3,6 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için:
GSK Studio
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net
 

erkek2

Asistan
Yöneticilere bir soru:

Böyle (ayni isi yapan .... alternatifler varken) basliklari reklam amacli mi yapiyorsunuz? Cikariniz var mi?
 

PRaNGA

Asistan
Yöneticilere bir soru:

Böyle (ayni isi yapan .... alternatifler varken) basliklari reklam amacli mi yapiyorsunuz? Cikariniz var mi?
Cümlelerini iyi seç.Kimsenin bu sitede çıkarı yok. Fazla bilgi göz çıkarmaz. Ayrıca çıkarı olan biri varsa o da sensin ki böyle polemikleri ortaya atıyorsun.
 
Üst