Cepten TV İzlemek

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Avea, cep telefonunuzdan TV izlemeyi mümkün hale getiriyor. Takımınızın kupa maçları ve müzik kanallarını cepten izlemek için yapmanız gerekenler bu haberde.

Avea, EDGE teknolojisi ile daha hızlı hale getirdiği mobil TV'si MobilVizyon servisi ile cep telefonlarından TV seyretmeyi, trafik kameralarına ulaşmayı, vizyona girecek filmelerin fragmanlarını izlemeyi ve IMKB'de işlem gören hisse senetlerini takip etmeyi sağlıyor. Bu sayede cep telefonları gün geçtikçe televizyondan farksız hale geliyor.


MobilVizyon.jpg

Cepten TV izlemenin keyfini çıkarın.


Popüler Kanallar Cebinizde

MobilTürk ile yapılan işbirliği ile Avea aboneleri Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerinin Avrupa Kupası maçlarını sunan All Sports; dünyanın önde gelen müzik kanallarından POPWORLD; Cartoon Classic ve Mobilkids isimli çocuk kanalları; dizi filmler sunan mizah kanalı ve Zone Realty, Bloopers Mobile, Extreme Mobile, Fifth Gear gibi pek çok kanala ulaşabiliyor.

Ne Yapmak Gerekiyor?

Mobiltürk Mobil TV hizmetinden faydalanmak için Avea abonelerinin 3750'ye MOBILTV yazıp kısa mesaj göndermeleri yeterli. http://www.mobilturk.com.tr adresinden de ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün.


Bilgi için: MobilTürk
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net
 

Jerusalem

Profesör
En başından beri, Telsim' in yani Vodafone 'ninde böyle bi' uygulaması vardı. Ama gerek ses gerekse de görüntü kalitesi olarak tam bi' rezaletdi. Avea 'da da aynı durum geçerli olacakmı acep.
 

emelden

Dekan
Tv ile çok alakam olmadığı için bana,
''-Aaaa ne güzel iyi ki bu özellikte bir şey çıktı!'' dedirtmiyor.
Olsada olur,olmasa da :)
 

SDN Son Haberler

Üst