Cep telefonunuzun bu garipliklerini biliyor muydunuz?

Bu konuyu okuyanlar

ARAP65

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1-) Eğer uzaktan lumandalı araç anahtarınızı aracınızda kilitli unutursanız ve aracinizin yedek anahtari baska birinde varsa, (aradaki mesafe ne olursa olsun) o kisiyi cep telefonunuzla arayin. Aracinizin kapisina 25-30 cm uzakta cep telefonunuzu tutun, karsi taraf da yedek anahtarin acma dugmesine(cep telefonuna yakin bir mesafede tutarak) basin. Kapiniz açilacaktir. Bagaj icin de gecerlidir.

2-) Eger cep telefonunuzun pili cok dusukse ve acil bir telefon bekliyorsaniz; Nokialar, rezerve pile sahiptir. *3370# tuslarina basarak,telefonunuzu, rezerv pille calisir hala getirebilirsiniz. Cihaziniz pil seviyesinde % 50 artis gösterecek ve telefonunuzu sarj ettiginizde, rezerv piliniz de tekrar dolacaktir...

3-) Eger telefonunuz kapsama alani dişindaysa, ve acil bir durum var ise, 112'yi cevirin. Var olan herhangi bir network bulunup, yardim isteyebilirsiniz.Daha da enteresani,tus takiminiz kilitli olsa dahi,112 cevrilebilir. :^)

betülxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
-) Eger cep telefonunuzun pili cok dusukse ve acil bir telefon bekliyorsaniz; Nokialar, rezerve pile sahiptir. *3370# tuslarina basarak,telefonunuzu, rezerv pille calisir hala getirebilirsiniz. Cihaziniz pil seviyesinde % 50 artis gösterecek ve telefonunuzu sarj ettiginizde, rezerv piliniz de tekrar dolacaktir...
Bu söylediğini yaptım ama telefonum kapandı.ama şuan şarjz bitmek üzere bunu yaptım bakalım ne olacak.Eğer zararı varsa onuda yazarsan sevinirim.İlginç...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
fw mail uydurması

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bunu tam 1.5 yıl once gelen bır maılde okumustum.Hiç bir şeyin atılmadığı yeni şeylerin üretmenin zor bulunum ondan ona göndermenin kolay olduğu ülkemde buda 1.5 yıl sonra tekrar beni buldu...Ne diyeyim Forward forever.

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
*3370# active spech değiştirmek için kuulanılıyor, bizim ülke için geçerli bişi değil yani.

kaldı ki rezerv pil ne ya, adamlar daha uzun ömürlü pil yapardı olas, neden kısıtlasınlar ki :)