CentOS a ssh den oyun sunucusu kurma

Bu konuyu okuyanlar

emrcnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba
Yeni kiraladım sunucuda centOS kurulu.Anca ssh den bağlanabiliniyor.
Amacım oyun sunucusu kurmak ama kuramıyorum.
Kurmaya çalıştığım oyun urban terror.Dosyaları indirdim yükledim ama serveri çalıştıramıyorum.
Şöyle bir Görüntü vereyim.

Gerçekten yardımcı olan herkese ücretsiz 2 aylık reseller vereceğim.
Teşekkürler şimdiden.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Daha önceden Urban Terror Sunucusu kurmadım, bu sebeple ne yapılacak bir fikrim yok ancak orada bir urban terror uygulaması var listede, onu
Kod:
./urbanterror
yazarak çalıştırmayı dener misin? bunun dışında bir zip dosyası var onu açıp içinden çıkanlarla kurulum yapman gerekiyor olabilir? :)

emrcnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Daha önceden Urban Terror Sunucusu kurmadım, bu sebeple ne yapılacak bir fikrim yok ancak orada bir urban terror uygulaması var listede, onu
Kod:
./urbanterror
yazarak çalıştırmayı dener misin? bunun dışında bir zip dosyası var onu açıp içinden çıkanlarla kurulum yapman gerekiyor olabilir? :)
olmadı hocam.
http://www.urbanterror.info/docs/texts/123/ burda analtım var ama ingilizce yok :( .burdakileri türkçe anlatan olursa yapma şansım çok yüksek.

emrcnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
En performanslı sistem centos .İngilizce kullanımı zor olan bişeyde yok panel var herşeyi ordan yapıyorum tek sunucu kurulumunu öğrensem yapacağım.
Araştırdım ama hiç bir yerde yok.

Türkçeye çevirmek isterdim ama öyle zor olur. İstersen MSN gibi anlık iletişimde bulunabileceğimiz bir yerde konuşalım, orada adım adım söylerim ben sana.

Linki tıklayınca, ortada kocaman NOT FOUND yazıyor. :) Kenardan SERVER SETUP & ADMINISTRATION'ı seçmek lazım. :)

http://www.urbanterror.info/docs/texts/123/

Bir tane / unuttum diye açmıyormuş.

emrcnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
SDN de problem var pofil e bakamıyoruz :helpsmilie:
msn pm yoluyla attım.

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
yeniden mi başlattın makinayı ne yaptın neden bağlanamıyorum senin sunucuna :D

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Oyun sunucusu için centos tavsiye etmem pek, fedora yada debian daha iyi olacaktır. Fedora tavsiyemdir.

Centos daha çok web sunucuları için ideal.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya anlamadığım bıse var bu sunucuları yaratmak ıcn kullandığımız program yada sistemin içindeki dosyanın adı nedır bi onu soyleseniz =?