Cennete 1 İsteğim var allah isteğimi kabul edermi sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Hocam daha yaşınız 40-50 değil yani neden evlenemeyeceksiniz.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Olur, tabii Cennet'de iyi bir yer kazanabilirsen.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
buralar nihat hatipoğlu ile sahura doğruya dönmüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bir tane anime izledim o animede dikkatimi çeken çok güzel bir kız karakter vardı bende cenette ona çok benzeyen bir eşim olmasını istesem sizce allah istediğim kişiyi yaratabilirmi ?

biraz saçma bir soru.
yav ne diyon tövbeee

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Ben Barbara'yı isterdim.
1618609084414.png
?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Dostum anime kızı gerçek değil şizofreni haplarını içmen gerek.
Bir forum üyesine değil herhangi bir vatandaşa dahi bu itham ile yaklaşamazsın ve bu hastalık ile dalga geçemezsin. Sen kim oluyorsun da ne hakla bilgi edinmek isteyen bir üyeye, bir insana hasta muamelesinde bulunmaya kalkıyorsun?!

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Arkadaşlar bir tane anime izledim o animede dikkatimi çeken çok güzel bir kız karakter vardı bende cenette ona çok benzeyen bir eşim olmasını istesem sizce allah istediğim kişiyi yaratabilirmi ?

biraz saçma bir soru.
siz bu soruyu tekrar sormuştunuz herhalde :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sen bu Dünya'ya bak. Cennete bırakırsan zor iş.

Ben de her gece dua ediyorum. Dua lipa, Amanda Cerny'i vs. istiyorum. Pek işe yarıyormuş gibi görünmüyor
Dua her zaman bir şifa unsurudur ve fakat duayı da hak etmemiz, ona yakışan bir mümin ya da inanan olmamız gerekir. Sen bu bilinçle dua edersen eğer istediğin o yabancılardan dahi daha güzelini ve hayırlısını elde edersin inancındayım.

Burda DUA'ya serzenişte bulunmak yerine kendimizi DUA'ya yakışma noktasında ehlileştirmeliyiz.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Dua her zaman bir şifa unsurudur ve fakat duayı da hak etmemiz, ona yakışan bir mümin ya da inanan olmamız gerekir. Sen bu bilinçle dua edersen eğer istediğin o yabancılardan dahi daha güzelini ve hayırlısını elde edersin inancındayım.

Burda DUA'ya serzenişte bulunmak yerine kendimizi DUA'ya yakışma noktasında ehlileştirmeliyiz.
Ben Dua Lipa'ya buradan serzenişte bulunuyorum. Lütfen bana mesaj at!

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700

biraz saçma bir soru.
Orda sap olmıcaz aga