Cemaat transferi!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Benim karşı olduğum, olumsuz ve infial uyandırıcı olaylarda kraldan fazla kralcı olanlar. Haberi yazan insanın kişiliğine (nedense) saldıranlar. Herkez saldırınca arkadaşın haksız duruma düşer gibi görünmesini kaldıramadım açıkçası.
ETerNiTYy, yine aynı noktaya geleceğim için fazla üstelemek istemiyorum. Buna aynı şekilde ben de karşıyım fakat, haksız durumda olarak görünen tarafa doğru da bir bakarsanız... Burada olayı kendi tarafsızlığınıza getirmeyin, zaten sizden bişey isteyen yok.
Uluslar arası akademik bir yazı da dahi, kaynak atarsınız yeter. Gerisi isteğe kalmıştır. Kimse kaynağın kaynağına bakmadınız diye sizi eleştiremez fakat tez çürütmek isterseniz belge sunmak zorundasınız..
Galiba "Delinin biri kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış" sözü, böyle önüne geleni kaynak gösterip uluslararasına taşınmasına dahi müsade edilen durumlar için söylenmiş olsa gerek.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
GurenGursel dedi ki:
Alıştık artık ne diyelim! Bir de bunlar sadece bizim duyabildiklerimiz... Onun dışında neler oluyor kimbilir...

Ya da size duyurulması uygun görülenler, diyelim..

Barttao farkında değil amma bu haberleri yapan/yaptıran adamlar şimdi o koltuklardan kendi ahbap çavuşları indiriliyor diye rahatsız.

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iktidarlar gelip geçicidir ama türkiye cumhuriyeti hep burda o herkese gereken cevabı verir.

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Reallist dedi ki:
Ya dost acı söylermiş. Senin haber aldığın kaynakların doslukla alakası yok. Seni ve senin gibileri kullanmasını biliyorlar. Ne zaman uyanacaksınız bakalım.

http://forum.shiftdelete.net/index.php?topic=32965.0 neden haber yaptıkları belli. Son koyu yazıyı oku.

Müslümanların içinde de çürük elma vardır. 1 tane çürük elmadan tüm kasadaki elmaları çürük diye lanse yapılmasından rahatsızım.

Bazı konulara nefretle yaklaştığını biliyorum. Bunuda seni yetiştiren medyaya borçlusun. Gerçeği önüne sürdüğümde de bünyen kabul etmiyor.

Müslümanların içinde de beyni yıkanmış insanlar vardır. Cahillikleri vermek herşeyi iyi bilmemekten geldiğini inanınıyorum.

En azından okumuş kara cahil değildir.

YAPTIĞIN HABERLER

Cemaat transferi! barttao
Vakit yazarı küçük kıza tecavüzden tutuklandı barttao
İstanbul'da kim önde ? barttao
Ziyaretin şifresi barttao
İslam masaya vurarak sevdirilmez barttao
İstanbul'un en değerli arazisi Kiler'in barttao
5 milyar dolarlık işgal barttao
Spiral takmam, devlet dinler! barttao
Sübyancı hafız barttao
Kadir gecesi doğmuş barttao
Fettullah gülen okulları kime hizmet ediyor? barttao
Rahat olun, Polat’ın eli kolu bağlı barttao
fettullah gülen Hristiyanlıgın truvası mı barttao
23 Nisan'da dekolte krizi barttao
Avrupa'ya bildiri ısmarlayan AKP'liye şok rüşvet suçmalası barttao
Birileri milli gelir hesabında Başbakan’ı fena yanıltıyor barttao
Çalık, Sabah-atv’yi Katar’lı ortağı ile aldı barttao
Resmi plakalıya pirinç çuvalla barttao
İşte Gerçek Enflasyon barttao
Egemenlik delik deşik barttao
Bu hükümet IMF’siz yapamıyor barttao
Defile mi, ibadet mi! barttao
AKP, ölümü gösterip sıtmaya razı ediyor! barttao
Avrupa’dan küstah rapor barttao
Ecnebi homoseksüellere bile toprak sattılar barttao
AKP'nin dayak sicili kabarık! barttao
Merve Papa'yı öve öve bitiremedi barttao
Bakan Şahin' in Samimiyet Testi barttao
Türklüğe karşı AKP-DTP ittifakı barttao
İşsizlik patladı barttao
Rantiye, parayı pirince yatırdı! barttao
O DÜŞMAN akp DOSTU SOROS barttao
yuh yani barttao yuh diyorum anca sana. bu akepe zihniyeti bu kadar kadroculuk
,adam kayırma ve oy satın alma yaparken sen bu kadarcıkmı haber bulabildin. olmamış barttao olmamış lütfen daha sıkı çalış ve bu arkadaşların at gözlüklerini çıkarıp gerçek hayatı görmelerini sağla. tabiki akepe nin bi yere müdür yada danışman olarak atamadığı insanları uyandır :D atananlar zaten uyanmaz vatan elden gidinceye kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...