Cem Yılmaz'ın Son Reklam Filmi - Damar

Bu konuyu okuyanlar

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
[video=youtube;UeyEPAQF6y4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UeyEPAQF6y4[/video]

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Ul*n benimde bir kere yüzümü güldürmedi.Sorunun bende olduğunu düşünmeye başlıyorum:)

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çoğu şehir merkezinde bile fiber yok ama bu köyde var. Oldu oldu gözlerim doldu.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Ben bunları niye göremiyorum :mrgreen: :hammer:

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Sözkonusu şirket kadar para kazansam, emin olabilirsiniz ki daha yok yardım yapardım. Bunları da insanların gözüne sokmazdım.

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Cem Yılmaz'ı da kendilerine benzettiler,olmamış.

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hiç güzel olmamış. Cem Yılmaz TT reklamlarında bir türlü başarılı olamadı sanki.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaş bir firma bu kadar mı ego manyağı olur okul yaptırmışsın amenna da sen bunu kalkıp neden reklama malzeme olarak veriyorsun yapılan iyilik hakkında şöyle bir beyanat vardır sağ elin verdiğini sol el bile bilmeyecek ama bu insanların gözüne sokarak biz okul yaptırdık demek neyinize terbiyesizlikten başka birşey değil. İnternet hızını online okey oynarak belirliyorlar saçmalığın danişkası hadi bi call of gibi oyun oynayın bakalım ne olacak o hızlı internetiniz rezil adamlar. akşam 7 sabah 7 bedava demiş nereye bedava sabit telefonu kullanmadığım halde 20 tl yi niye alıyorsunuz zaten 20 tl gsm ye yükle 1 ay konuşuyorsun hemde sabit bir yere muhtaç olmadan. Yani kısacası telekom genel sorunlarını reklamla sevimli hale getirmiş :D

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
TTNET in son zamanlardaki hizmet eksikliği reklama da yansımış...

trancelogy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Olmamış....Aslında burda kızılması gereken konu yada kişi Cem yılmaz , sen gibi kaliteli bir adam bu dolandıcılarla ne işin olur kalitesinin düşürmekten başka hiçbir işe yaramamış cem yılmaz, birde dikkatimi çeken köyde fiber internet var teknoloji okdar gelişmişte bizim haberimiz olmadı

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Bizde görürüz inşallah o fiber'i.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Olmamış....Aslında burda kızılması gereken konu yada kişi Cem yılmaz , sen gibi kaliteli bir adam bu dolandıcılarla ne işin olur kalitesinin düşürmekten başka hiçbir işe yaramamış cem yılmaz, birde dikkatimi çeken köyde fiber internet var teknoloji okdar gelişmişte bizim haberimiz olmadı
yanılmıyorsam sözleşme yapıyorlar ve seve seve oynamak zorunda kalıyor :D bir de sanatçı tayfası pek bilişimle içli dışlı olmayınca takmıyor böyle sorunları :D

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İnternetin ne kadar hızlı olduğunu anlatmak için online okey'den örnek vermek tam'da ttnet'ten beklenirdi zaten. :)

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
TTnetin fiber internetiyle en fazla okey oynayabiliyorlar. Fazlasını kaldırmıyor demek ki :D

PylsWeb

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Video yüklenmedi kapattım bende çok bişey kaçırmamışım yorumlara bakılırsa.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Fazlasıyla vasat ne demek? Lütfen gerçek anlamını bilmediğiniz kelimeleri kullanmaktan çekininiz.
Yanlış manada kullanılmaya kurban verdiğimiz bir kelimeyi belirttiğin için teşekkürler:)

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
yok olmamış sarmadı beni, bu kadarda sallanmazki kardeşim bu reklama anca KADİR İNANIR:D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
işin içinde TT olunca cem yılmaz bile güldüremiyor. :glare:

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
oha yaa reklama bak 4 dakika, ee nasıl izleyeceğiz biz bunu, artık 240p de para etmiyor 80p felan lazım bize.
adamlar ttnet raklamı diye yeşilçam filmi koysa kimsenin haberi olmaz,
izleyemiyoruz ttnet internet vermiyorsun paramızı alıyorsun.
neyse ağzımı bozmayacağım son 1 ay kaldı ttnet den kurtulmama.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
o deilde beyler. videoyu 3 saniye izleyebiliyorum sonra donuyor... TTNET işte naparsın :)

Son mesajlar