Cem Yılmaz'ın Son Reklam Filmi - Damar

Bu konuyu okuyanlar

SARKAT

Profesör
[video=youtube;UeyEPAQF6y4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UeyEPAQF6y4[/video]

Sözkonusu şirket kadar para kazansam, emin olabilirsiniz ki daha yok yardım yapardım. Bunları da insanların gözüne sokmazdım.

Arkadaş bir firma bu kadar mı ego manyağı olur okul yaptırmışsın amenna da sen bunu kalkıp neden reklama malzeme olarak veriyorsun yapılan iyilik hakkında şöyle bir beyanat vardır sağ elin verdiğini sol el bile bilmeyecek ama bu insanların gözüne sokarak biz okul yaptırdık demek neyinize terbiyesizlikten başka birşey değil. İnternet hızını online okey oynarak belirliyorlar saçmalığın danişkası hadi bi call of gibi oyun oynayın bakalım ne olacak o hızlı internetiniz rezil adamlar. akşam 7 sabah 7 bedava demiş nereye bedava sabit telefonu kullanmadığım halde 20 tl yi niye alıyorsunuz zaten 20 tl gsm ye yükle 1 ay konuşuyorsun hemde sabit bir yere muhtaç olmadan. Yani kısacası telekom genel sorunlarını reklamla sevimli hale getirmiş :D

trancelogy

Asistan
Olmamış....Aslında burda kızılması gereken konu yada kişi Cem yılmaz , sen gibi kaliteli bir adam bu dolandıcılarla ne işin olur kalitesinin düşürmekten başka hiçbir işe yaramamış cem yılmaz, birde dikkatimi çeken köyde fiber internet var teknoloji okdar gelişmişte bizim haberimiz olmadı

Olmamış....Aslında burda kızılması gereken konu yada kişi Cem yılmaz , sen gibi kaliteli bir adam bu dolandıcılarla ne işin olur kalitesinin düşürmekten başka hiçbir işe yaramamış cem yılmaz, birde dikkatimi çeken köyde fiber internet var teknoloji okdar gelişmişte bizim haberimiz olmadı
yanılmıyorsam sözleşme yapıyorlar ve seve seve oynamak zorunda kalıyor :D bir de sanatçı tayfası pek bilişimle içli dışlı olmayınca takmıyor böyle sorunları :D

aagkn

Profesör
İnternetin ne kadar hızlı olduğunu anlatmak için online okey'den örnek vermek tam'da ttnet'ten beklenirdi zaten. :)

rozabay

Dekan
Emektar
TTnetin fiber internetiyle en fazla okey oynayabiliyorlar. Fazlasını kaldırmıyor demek ki :D

|BeyabaN|

Profesör
oha yaa reklama bak 4 dakika, ee nasıl izleyeceğiz biz bunu, artık 240p de para etmiyor 80p felan lazım bize.
adamlar ttnet raklamı diye yeşilçam filmi koysa kimsenin haberi olmaz,
izleyemiyoruz ttnet internet vermiyorsun paramızı alıyorsun.
neyse ağzımı bozmayacağım son 1 ay kaldı ttnet den kurtulmama.

mfi

Profesör
o deilde beyler. videoyu 3 saniye izleyebiliyorum sonra donuyor... TTNET işte naparsın :)

SDN Son Haberler