CeBIT'ten İlk Görüntüler

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu sabah, Almanya'da başlayan bilişim fuarı CeBIT'i, SDN editörlerinin gözünden izlemek ister misiniz?

Açılışını Almanya Başbakanı Angela Merkel ve California Valisi Arnold Schwarzenegger'in yaptığı Avrupa'nın en büyük bilişim fuarı CeBIT 2009, Hannover kentinde hızlı bir şekilde başladı. Türkiye'den sayılı basın mensubunun dahil olduğu Â*fuara ShiftDelete.Net ekibinden Ecevit Bıktım, Hakkı Alkan, Yavuz Şahin ve Berkin Bozdoğan katıldı.

Gün boyu, en yeni ürünleri yerinde izleyen ve firma yetkililerinden bu yenilikler hakkında bilgi alan editörler, fuar alanından fotoğraflar çekmeyi de ihmal etmedi. Aşağıdaki galeride, fuara ait ilk görüntüleri İzleyebilirsiniz.

Fuar Alanından İlk Görüntüler

Çok Yakında

Kaspersky'nin kurucusu ve CEO'su Eugene Kasperky ile yaptığımız son derece keyifli ve eğlenceli sohbet, en yeni ürünlerin videoları, firma yetkililerinden gelecek planlar, CeBIT güzelleri ve daha fazlası, çok yakında SDN CeBIT 2009 Özel sayfasında yer alacak.Â*

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kızlarla ilk resimler çekilmiş..:)

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Kızlar süper de, şu saydam Laptop ile ilgili biraz daha ayrıntılı bilgi alabilirmisiniz?

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Daha ilk gün, bakalım nolcak devamı gelsin...

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Off Troy buraya gitmek istiyom götür beni buraya götür ya ölüyorum şu fuara süper bişi ya türkiyede olsa kesin giderim nasıl olsa öğrenciyiz bedava girebiliyom ama işte gel gör ki elin almanyasına kuruluyo bu fuar
Türkiyede olacak mı ¿

JuGoLaTe

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Peter kardes emin ol birsey kacirmadin.. Pek bir farki yok.. Klasiklesmis fuarlardan biriydi..
IBM in standi harbiden görülmeye degerdi.. Bazi enteresan seyler wardi ama siteyi takip eden herkesin bildigi seyler......... Yeni bir teknoloji wayy anasini bunu nezaman yaptilar vs. diyebilecegin birsey yok....

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Çok güzel bir fuar olduğu kesin. Ben Türkiye'dekine bile işlerim yüzünden gidememişdim ancak herkesin bir kes olsun hayatında görmesi gereken bir fuar olduğunu biliyorum.

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
albüme bak,hizaya gel : http://fotogaleri.shiftdelete.net/v/CeBITGuzelleri/

Fuara ilgiyi çekmek için güzel kızları kullanmışlar :

IMG_6498.JPG

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Troy yine kızların yanında valla. :)

Saydam laptop bayağı güzele benziyor.

Karsak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya ben ayın 15inde falan okula yani viyanaya gidiyorum erken gelseydim Türkiyede nasip olmadı Almanya cebitte nasip olurdu görüşmek
birde konsolos nickli arkadaş neden nick konsolos

alfozo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkdaşlar ben 2 senedir cebit fuarına gidiyorum çok güzel görmediğin şeyleri orgörüyorsun bence bu sene gidin derim

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Allah Belanı Vermesin İnsan Bizide Görür. Bir Çağırır.Pühh Bu Ne? Tamam Peki İngilizce Bilebilirsin Almancayı Nerde Bilecen Hee? Ben Biliyorum Bunuda İşte Reziiiiillll Görürsün Hakkı Abi. Kızlar Mızlar Caggıdı Cuggudu. Tabi Yaa. Sen Hastada Olmazsın Çünkü Ünlüsün Tabi Yaaa!
IMG_6543.JPG

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
troy nereye gitsen kızlarla resim cektiriyon :D hayırlar olsun...

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
IMG_6498.JPG
Bu kız ne böle ya daha önce de karşıma çıktı gördüm walla baya güzel bişimiş 3 boyutlu göremiyoz ama fıstık gbi olduğu belli :D

Bu kıza yaklaşanın canını yakarım misali ;):D
Troy gene iyisin hah :D