CCleaner 2.00.491 Beta 2 - Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
CCleaner, ücretsiz bir sistem optimize aracı. CCleaner, kullanılmayan geçici dosyaları bilgisayarınızdan silmenize yardımcı olarak, diskinizde yer açar ve sisteminizin daha verimli ve hızlı çalışmasını sağlar. CCLeaner'in diğer bir özelliği ise, kayıt defteri tarayıcısı sayesinde, hatalı referansları tarar ve temizler [gelişmiş kullanıcılar için].
out.php

CCleaner'in temizleyebildikleri:
Internet Explorer önbelleği, Geçmişi, Çerezleri, Index.dat
Geri Dönüşüm Kutusu, Geçici dosyalar ve Log dosyaları
Son açılan adresler ve dosyalar.
3. parti uygulamalara ait son kullanılan dosyalar
Firefox, Opera, Media Player, eMule, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip ve daha bir çok yazılımın geçmişini
Gelişmiş Kayıt Defteri tarayıcısı ile kullanılmayan ve eski girdiler
Dosya Uzantıları, ActiveX Kontrolleri, ClassID, ProgID, Program Ekle/Kaldır, Paylaşılmış DLL'ler, Yazıtipleri, Yardım Dosyaları, Uygulama Yolları, Simgeler, Hatalı Kısayollar ve dahası.. Temizlemeden mutlaka yedek alın.
Windows Başlangıç Aracı

CCleaner 2.00.491 Beta 2

KAYNAK

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben bu yazılımı kullanıyroum ama şu ana kadar hiçbir programın betasını kullanmadım,zorda kalmadan da kullanmam,eski sürümü işimi görüyor

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Uzun süredir kullanıyoruz.Teşekkürler alperveli yanınada nCleaner tavsiye ederim.

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu program yanlış DLL'leri falan silerse napcaz :)

Ben kullandığım zamanlar msn DLL hatası veriyordu :)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
troy hocam yapma yaa Internet Cleaning Tool bunun yanında en fazla yardımcı yazılım olur.Ben bu yazılımı bilgisayara ilk kurduğumda 3 GB yer boşalttım.Ama tabii nasıl kullanılacağını bilmek lazım.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Betanın tek teması değişik

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu pr gerçekten iyi tavsiye ederim beta yı boşveri zaten eskisinden farkı yok sadece güncel pr driver destegi farklı