CCleaner 2.00.491 Beta 2 - Türkçe

alperveli

Profesör
CCleaner, ücretsiz bir sistem optimize aracı. CCleaner, kullanılmayan geçici dosyaları bilgisayarınızdan silmenize yardımcı olarak, diskinizde yer açar ve sisteminizin daha verimli ve hızlı çalışmasını sağlar. CCLeaner'in diğer bir özelliği ise, kayıt defteri tarayıcısı sayesinde, hatalı referansları tarar ve temizler [gelişmiş kullanıcılar için].

CCleaner'in temizleyebildikleri:
Internet Explorer önbelleği, Geçmişi, Çerezleri, Index.dat
Geri Dönüşüm Kutusu, Geçici dosyalar ve Log dosyaları
Son açılan adresler ve dosyalar.
3. parti uygulamalara ait son kullanılan dosyalar
Firefox, Opera, Media Player, eMule, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip ve daha bir çok yazılımın geçmişini
Gelişmiş Kayıt Defteri tarayıcısı ile kullanılmayan ve eski girdiler
Dosya Uzantıları, ActiveX Kontrolleri, ClassID, ProgID, Program Ekle/Kaldır, Paylaşılmış DLL'ler, Yazıtipleri, Yardım Dosyaları, Uygulama Yolları, Simgeler, Hatalı Kısayollar ve dahası.. Temizlemeden mutlaka yedek alın.
Windows Başlangıç Aracı

CCleaner 2.00.491 Beta 2

KAYNAK

lucifer

Profesör
Ben bu yazılımı kullanıyroum ama şu ana kadar hiçbir programın betasını kullanmadım,zorda kalmadan da kullanmam,eski sürümü işimi görüyor

lb.bingol

Profesör
troy hocam yapma yaa Internet Cleaning Tool bunun yanında en fazla yardımcı yazılım olur.Ben bu yazılımı bilgisayara ilk kurduğumda 3 GB yer boşalttım.Ama tabii nasıl kullanılacağını bilmek lazım.

xeus10

Doçent
bu pr gerçekten iyi tavsiye ederim beta yı boşveri zaten eskisinden farkı yok sadece güncel pr driver destegi farklı