çatlağım

Bu konuyu okuyanlar

Ua1905Ua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler sol bileğimde 1.5 ay önce bir çatlak vardı tamamen olmasa da çoğunluğu geçti ama bu seferde bileğimdeki bi bağlantı sanırım bilmiyorum sağa sola çevirdiğimde ağrı yapıyo ve ağır kaldırmamı önlüyo yırtık varmış 1 ay daha bekliyicem.bu süreçte çok kilo aldım sporcu olarak bu beni kötü etkiliyo diyet yapmam süreci etkiler mi veya ne içim yesem sürece iyi gelir.su orucu yapmayı düşünüyorum

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam 1.5 ay önceki çatlakla ağırlık kaldırmak mantıklı değil. Bu süreçte diyet yaparsanız kas kütlesinden de kaybınız olabilir haberiniz olsun.

Reaksiyon puanı
109
beyler sol bileğimde 1.5 ay önce bir çatlak vardı tamamen olmasa da çoğunluğu geçti ama bu seferde bileğimdeki bi bağlantı sanırım bilmiyorum sağa sola çevirdiğimde ağrı yapıyo ve ağır kaldırmamı önlüyo yırtık varmış 1 ay daha bekliyicem.bu süreçte çok kilo aldım sporcu olarak bu beni kötü etkiliyo diyet yapmam süreci etkiler mi veya ne içim yesem sürece iyi gelir.su orucu yapmayı düşünüyorum
bu korona döneminde bağışıklık çok önemli bende diyet yapıyorum ama herşeyi yiyorum 3 günde 1 kilo verdim oruç gibi şeyleri deneme sakın dahada kötüleşirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size tavsiyem diyet yapmayıp bol bol et yemeniz

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Video içinde argo var mı tam hatırlamıyorum ama varsa da kusura bakmayın :(. Youtuber Testo Taylan'ın 72 saatlik su orucu deneyimi.

Ua1905Ua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu korona döneminde bağışıklık çok önemli bende diyet yapıyorum ama herşeyi yiyorum 3 günde 1 kilo verdim oruç gibi şeyleri deneme sakın dahada kötüleşirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size tavsiyem diyet yapmayıp bol bol et yemeniz
hocam peki mouse tutup oyun oynamam sıkıntı olur mu bileğime

Son mesajlar