CASPER VİA E1 ALINIRMI? 699 TL

Bu konuyu okuyanlar

decathlonbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Geçen ay çıkan Casper Via E1 modelini inceledim çok hoşuma gitti. Kasası boyutu tam bana göre donanımı da fiyatına göre hiç fena değil. Beni 1 sene götürsün yeter. Bu fiyata bu telefon alınabilirmi. Memnun kalırmıyım alan veya inceleyen arkadaşlar yorum yaparsa memnun olurum. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Metal kasa vs vardı hatırladığım kadarıyla. Özellikleri de fiyata göre fena sayılmazdı. 1 sene için alabilirsin bence

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
İkinci el Z2/Z3 bak.

C4 de alabilirsin.

Her şekilde o Via E1'den daha iyi ve daha uzun ömürlü bir cihazın olur.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
İkinci el istemiyorum ve sony tip olarak hiç hoşuma gitmiyor. Saol
G3 tavsiye ederim o zaman. Isınma sıkıntısı var geri kalanında iyi cihaz.

Onu da beğenmezsen One e8 bakabilirsin.

Onu almak yerine S801 amiral cihazı almanız çok mantıklı. O cihaz 1 seneye perte çıkar ama atıyorum one e8 // G3 // Z2 ilk günkü gibi dururlar.

decathlonbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G3 tavsiye ederim o zaman. Isınma sıkıntısı var geri kalanında iyi cihaz.

Onu da beğenmezsen One e8 bakabilirsin.

Onu almak yerine S801 amiral cihazı almanız çok mantıklı. O cihaz 1 seneye perte çıkar ama atıyorum one e8 // G3 // Z2 ilk günkü gibi dururlar.
G3 hiç hoşuma gitmiyor ve ekranı büyük. E8 biraz pahalı. zaten 1 sene sonra satarım önemli değil. Hoşuma gitti merak ettim .Almayı düşünüyorum. Saol

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
G3 hiç hoşuma gitmiyor ve ekranı büyük. E8 biraz pahalı. zaten 1 sene sonra satarım önemli değil. Hoşuma gitti merak ettim .Almayı düşünüyorum. Saol
Zaten bunu söylemenin bir sebebi de bu dediğiniz tür (General Mobile, Reeder, Casper) ürünlerin ikinci el piyasası yoktur. Al sat yapacaksanız asıl bu cihazlardan uzak durmanızda yarar var.

Tabi yine sizin bileceğiniz iş bu. Üzülmeyin sonradan diye uzun uzun anlatmaya çalışıyorum.

E8/M8'i de öneririm bulabileceğiniz ikinci el güvenilir bir satıcı varsa etrafınızda. Çünkü inanın o tür cihazları alıp memnun kalan tek bir kişiyi dahi görmedim.

decathlonbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten bunu söylemenin bir sebebi de bu dediğiniz tür (General Mobile, Reeder, Casper) ürünlerin ikinci el piyasası yoktur. Al sat yapacaksanız asıl bu cihazlardan uzak durmanızda yarar var.

Tabi yine sizin bileceğiniz iş bu. Üzülmeyin sonradan diye uzun uzun anlatmaya çalışıyorum.

E8/M8'i de öneririm bulabileceğiniz ikinci el güvenilir bir satıcı varsa etrafınızda. Çünkü inanın o tür cihazları alıp memnun kalan tek bir kişiyi dahi görmedim.
Almak istememin nedeni kasası hoş ve parmak izi gibi güzel özellikleri var ve ucuz fiyata sıfır telefon hissi var. 700 e alıp en kötü 400 e satarım onda sıkıntı yok.Memnun kalıp kalmamamayı alınca görücem. İnşallah memnun kalırım. Yoksa bende biliyorum böyle telefonlardan hayır gelmeyeceğini ama heves ettim :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Alinmaz lenovo k5 vardi sanirim yeni cihazi onu alabilirsin

Son mesajlar