Casper Via A1 Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

ZeyZey__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sitede yeniyim , bu konu açıldı mı bilmiyorum , eğer açıldıysa şimdiden özür dilerim.
Bu telefonun iyi olmadığı söyleniyor . Rami felan gayet iyi fakat bozulma oranı yüksek diyorlar.Biraz tereddütte kaldım ve fikirlerinizi almak istedim . Şimdiden teşekkürler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geçenlerde biri via a1 hakkında konu açmıştı çok şikayetçiydi. Sonra note 4 ile takas etti
Bu fiyatlara Xioami mi5 almanız çok daha mantıklı çünkü donanım tarafında MI5 çok çok çok daha üstün

ZeyZey__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçenlerde biri via a1 hakkında konu açmıştı çok şikayetçiydi. Sonra note 4 ile takas etti
Bu fiyatlara Xioami mi5 almanız çok daha mantıklı çünkü donanım tarafında MI5 çok çok çok daha üstün

Anladım bir araştırayım tekrar teşekkür ederim

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Sitede yeniyim , bu konu açıldı mı bilmiyorum , eğer açıldıysa şimdiden özür dilerim.
Bu telefonun iyi olmadığı söyleniyor . Rami felan gayet iyi fakat bozulma oranı yüksek diyorlar.Biraz tereddütte kaldım ve fikirlerinizi almak istedim . Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Sunduğu özellikler bakımından güzel bir ürün. Fakat genellikle kullanıcıları pek bir şikayetçi, yani kullanıcı tarafında geribildirimler iyi değil.

Ben size bu ürün yerine sony xperia xa ultra tavsiye edebilirim yeni ürünlerden. Güvenilir biryerden samsung s6 alabilirisini ki s6 bu ürünlerden çok daha güzel bir ürün her konuda. ( pil hariç). Hepsiburada'dan lg g5 alabilirsiniz 1600'e. Hepsi biryana xiaomi mi5 alabilirsiniz 1150'ye. Yani bu cihazlar çok daha iyi çok daha güzel tercihler olur.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Xiaomi mi5 al alanlar gayet memnun. Yok garanti servis filan önemli diyosan onu bilemem

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kesinlikle uzak durun. Ben 2 hafta önce öyle bir hata yapıp aldım , zaten telefon gionee s6 pro diye bir model, bunlar getirip marka basıp satıyor. Yazılımı o kadar berbat ki. Bir de şarjı benim aldığım mı öyle çıktı bilmiyorum ama ekran kapalı olsa bile 8 saatte tamamen bitiyor. Geve yatarken 85 şarj vardı, sabah kapanmış olarak buldum ve 15 dk bekledikten sonra prizde anca şarj almaya başladı. Rezil bir telefon. Aman uzak durun.
Ha bir de kamerası da kötü, video 3gp formatında çekiyor. Resmen rezalet.