casper oyun acarken kapanıyor!!!!!

SefaSensoy

Üyecik
arkadaşlar casper laptopum var.özellikler yuklediğim fotoğraflarda mevcut.şöyle bir sıkıntım var:
pc bozuldu tamire götürdüm iki gün önce.Sıkıntısı ekran geliyor tık sesi gelip kapanıyordu.Şu an normal bir şekilde çalışıyor ama bu seferde tam oyuna girerken aynı şekilde tık diyip kapanıyor ve yeniden başlatıyor bilgisyarı.Bu işlerden pek anlamam ama en basit oyunlarda bu sıkıntıyı yaşıyorum.Age of 2 de ve ya pes 2012 de euro truck sımulatörde hepsinde aynı şekilde oldu ve canımı sıkmaya başladı bu durum.Bugün denemek amaçlı counter 1.5 yükledim onu açtı mesela.Bir de bilgisayara test yapmak için yüklediğim programa girince de tık diyip kapanıyor.Korkacağım bir durum var mı?Sıkıntısı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.Ayrıca yeni üye oldum başlığı yanlış açtıysam da affınıza sığınıyorum.şimdiden teşekkür ederim herkese

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    69 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran Alıntısıgjgjhg.JPG
    Ekran Alıntısıgjgjhg.JPG
    48.1 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Alıntısıklkl.JPG
    Ekran Alıntısıklkl.JPG
    44.9 KB · Görüntüleme: 33
  • hhh.JPG
    hhh.JPG
    60.1 KB · Görüntüleme: 35

Gunman

Üyecik
Yoksa 360 booster ı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama oyun açılırken oluyor muş akıllı

buyuk ıhtımalle kablolar sıkıntılıdır laptobu btaryasız kullanıyorsun bataryada sıkıntı yoksa kablosu yanmıstır yanı bende aynı sorunla karsılastım bataryada sıkıntı yok ama kabloda var bneım laptop asus k53u büyük ihtimallae kablorı degısmesı gerekıyor

SefaSensoy

Üyecik
buyuk ıhtımalle kablolar sıkıntılıdır laptobu btaryasız kullanıyorsun bataryada sıkıntı yoksa kablosu yanmıstır yanı bende aynı sorunla karsılastım bataryada sıkıntı yok ama kabloda var bneım laptop asus k53u büyük ihtimallae kablorı degısmesı gerekıyor
kablo derken şarj aletinden mi bahseidyorsun

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
arkadaşlar casper laptopum var.özellikler yuklediğim fotoğraflarda mevcut.şöyle bir sıkıntım var:
pc bozuldu tamire götürdüm iki gün önce.Sıkıntısı ekran geliyor tık sesi gelip kapanıyordu.Şu an normal bir şekilde çalışıyor ama bu seferde tam oyuna girerken aynı şekilde tık diyip kapanıyor ve yeniden başlatıyor bilgisyarı.Bu işlerden pek anlamam ama en basit oyunlarda bu sıkıntıyı yaşıyorum.Age of 2 de ve ya pes 2012 de euro truck sımulatörde hepsinde aynı şekilde oldu ve canımı sıkmaya başladı bu durum.Bugün denemek amaçlı counter 1.5 yükledim onu açtı mesela.Bir de bilgisayara test yapmak için yüklediğim programa girince de tık diyip kapanıyor.Korkacağım bir durum var mı?Sıkıntısı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.Ayrıca yeni üye oldum başlığı yanlış açtıysam da affınıza sığınıyorum.şimdiden teşekkür ederim herkese
Haricî ekran kartı var mı? NVIDIA ya da AMD?

Haricî ekran kartı var mı? NVIDIA ya da AMD?

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
RAM kaç GB? SSD var mı? Birde temiz driver kuruldu mu? 391.35 sürümü son sürümdür Fermi mimarili NVIDIA lar için.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
pc normal açılışta 2 3 dakika sürüyor
oyun kısmında ise menü açılıyor tam oyuna başla dediğim an kapanıyor ve yeniden başlıyor pc
Evet SSD lazım.

pc normal açılışta 2 3 dakika sürüyor
oyun kısmında ise menü açılıyor tam oyuna başla dediğim an pc kapanıyor ve yeniden başlıyor pc
Birde temiz format atın.