Casper Nirvana CN.HBI4702C

Bu konuyu okuyanlar

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tavsiye eder misiniz ? BURADAN

Olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum. Nasıl bir pc dir sorunları varmıdır eksi yönleri + yöneleri nelerdir lütfen benimle paylaşın almayı düşünüyorum.

DN: Daha iyi PC ler var yok değil ama Bütçem 2000TL yi geçmeyecek şekilde olduğu için fiyatına göre bence güzel bir pc ama kullananların yorumlarını almak isterim..

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncel +++++++++++

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Tanınmış bir marka olduğu doğru, zaten tanınmamasına imkan yok sürekli reklamları dönüyor ama kalite arıyorsan Lenovo almanı öneririm. Eminim başka önerileri olan arkaşlarımız da olacaktır. İyi günler.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Fiyatına göre içinde iyi donanımları olan bir cihaz ancak Casper markası kaliteyle özdeşleşen bir marka olmadı... O fiyat aralığında pek güzel ürünler yok, illa 2000 diyorsan casperı al gitsin ama 2500 civarına çıkarsan 2 kat daha performanslı ürünler var. Lenovo Y500 ya da Y510 gibi ürünleri öneririm

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fiyatına göre içinde iyi donanımları olan bir cihaz ancak Casper markası kaliteyle özdeşleşen bir marka olmadı... O fiyat aralığında pek güzel ürünler yok, illa 2000 diyorsan casperı al gitsin ama 2500 civarına çıkarsan 2 kat daha performanslı ürünler var. Lenovo Y500 ya da Y510 gibi ürünleri öneririm
Lenovo yu yeni yeni duyuyorum belki çok önceden vardır fakat ben yeni yeni görüyorum reklamlarda falan kalitesi falan nasıl bilemem ama casperi yıllardır reklamlarda falan görürüm ama daha önce kullanmadım kaliteli değilmidir.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Lenovo yu yeni yeni duyuyorum belki çok önceden vardır fakat ben yeni yeni görüyorum reklamlarda falan kalitesi falan nasıl bilemem ama casperi yıllardır reklamlarda falan görürüm ama daha önce kullanmadım kaliteli değilmidir.
Lenovo en kaliteli markalardan biridir. Casper ise yerli üretim. Pek sık sorun çıkarak kötücene bir marka...

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550

Duymamanız gerçekten ilginç. Şu anda dizüstü bilgisayar pazarında 1.sırada.