Casper m200 mini bilgisayar konfigürasyonları nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

disiteknoloji

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Selam dostlar butik tarzda küçük bi ofisimiz var mümkün olduğunca pcimiz az yer kaplasın istiyoruz ama laptop düşünmüyoruz. mini bilgisayarları araştırırken Casper m200 mini pc dikkatimi çekti.Casper'ın kendi sitesindenden konfigüre edilerek alınabiliyormuş. Kullanacağımız programlar temel olarak office odaklı ama arada da boş zamanda bi kaç el counter atabileceğim bir şey olursa daha iyi olacak gibi. Bütçemiz 5bin tl.

Siteden almayı düşündüğümCasper M200 ün özellikleri şöyle:

• 9. Nesil Intel® Core™ i5 9500 İşlemci
  • Windows® 10 Home 6
  • Thin Mini ITX H310 H Serisi
  • 16GB DDR4 RAM
  • 960GB SSd
  • Intel® UHD Graphics 630,

Sizce bu özelliklerdeki bi makine işimigörür mü? daha önce bi 7*8 yıl casper kullanmıştık sıkıntıda yaşamadık. o nedenle casper düşündüm ama hata yapmak da istemiyorum o nedenle fikirlerinizi esirgemezzseniz sevinirim.

İyi forumlar olsun ;)

muratalitekin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Selam dostlar butik tarzda küçük bi ofisimiz var mümkün olduğunca pcimiz az yer kaplasın istiyoruz ama laptop düşünmüyoruz. mini bilgisayarları araştırırken Casper m200 mini pc dikkatimi çekti.Casper'ın kendi sitesindenden konfigüre edilerek alınabiliyormuş. Kullanacağımız programlar temel olarak office odaklı ama arada da boş zamanda bi kaç el counter atabileceğim bir şey olursa daha iyi olacak gibi. Bütçemiz 5bin tl.

Siteden almayı düşündüğümCasper M200 ün özellikleri şöyle:

• 9. Nesil Intel® Core™ i5 9500 İşlemci
  • Windows® 10 Home 6
  • Thin Mini ITX H310 H Serisi
  • 16GB DDR4 RAM
  • 960GB SSd
  • Intel® UHD Graphics 630,

Sizce bu özelliklerdeki bi makine işimigörür mü? daha önce bi 7*8 yıl casper kullanmıştık sıkıntıda yaşamadık. o nedenle casper düşündüm ama hata yapmak da istemiyorum o nedenle fikirlerinizi esirgemezzseniz sevinirim.

İyi forumlar olsun ;)

Mini pc standartlarına göre donanımsal açıdan güçlü özellikleri varmış. bahsettiğim kullanımlara uygun gözüküyo fiyatı da fena değil