Donanım Casper laptopa ekstra ne yaparım

fzlcnysr

Asistan
Casper bir laptopum var yıllardır kullandığım Sistem modeli-H36Y. Sistem üreticisi-Pegatron Corporation. Benim sorum ekstra olarak ben bu laptopa daha iyi duruma getirmek için donanımsal olarak takviye ne yapabilir?
Sistem;
Windows 7 Profesional
işlemci- İntel pentium CPU P6100 2.00 GHz
Ram- 2 GB
32 BİT
Intel HD Graphics
toplam bellek 762 MB
1366 x 768 (32bit) (60Hz)

Usain

Efendiler yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz
Yönetici
Moderatör
İçindeki ram ile aynı özelliklere sahip 4 GB RAM ekleyebilirsiniz.
SSD olarak bütçeye bağlı Samsung en iyilerden ama Kingston Sandisk vs iş görür.
Windows 10 olur diye düşünüyorum pek emin değilim.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Casper bir laptopum var yıllardır kullandığım Sistem modeli-H36Y. Sistem üreticisi-Pegatron Corporation. Benim sorum ekstra olarak ben bu laptopa daha iyi duruma getirmek için donanımsal olarak takviye ne yapabilir?
Sistem;
Windows 7 Profesional
işlemci- İntel pentium CPU P6100 2.00 GHz
Ram- 2 GB
32 BİT
Intel HD Graphics
toplam bellek 762 MB
1366 x 768 (32bit) (60Hz)
RAM,işlemci ve SSD. Birde termal macun. İşlemciniz 1.nesil İntel Core İ familyasından sayılır çünkü aynı mimari, nanometre ve soket. İ5 460M vb. takabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ssd olarak kesinlikle james donkey al tam bir fiyat performans ürünü
Kötü bir marka. Çin malı ve hiçbir desteği yok. Yani firmadan yardım alamazsınız. Zaten sitesinde de yok SSD'ler. 1 kuruş bile verilmez.

salihSR

Üyecik
RAM,işlemci ve SSD. Birde termal macun. İşlemciniz 1.nesil İntel Core İ familyasından sayılır çünkü aynı mimari, nanometre ve soket. İ5 460M vb. takabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kötü bir marka. Çin malı ve hiçbir desteği yok. Yani firmadan yardım alamazsınız. Zaten sitesinde de yok SSD'ler. 1 kuruş bile verilmez.
kesinlikle katılmıyorum bence en iyi f/p ürünü ve bir arıza sı da çıkmadı sanırım siz de şu huawei , xioami gibi çin markalarından nefret edenlerdensiniz.

fzlcnysr

Asistan

Bu olur mu? Yani benim laptopla aynı soket çıkışlı mı?