Casper laptop alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
alınmaz asus bak aynı şekilde acer,hp de alınmaz özellikle ucuzları.

cetinadem80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
300 lira daha verip adam akıllı bir ultrabook alabilirsin eğer oyun oynamayı düşünmüyorsan ama Casper alma da ne alırsan al diyebilirim sana sadece zira o Notebook değil tuğla, kiremit hatta mermer!
agırlık olarak oyun icin alıcam arada film falan iste.mesela onceden lenovo z510 vardi sabahtan aksama kadar sogutucusuz oyun oynuyodum banamisin demiyodu

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
agırlık olarak oyun icin alıcam arada film falan iste.mesela onceden lenovo z510 vardi sabahtan aksama kadar sogutucusuz oyun oynuyodum banamisin demiyodu

O bilgisayarla soğutucusuz oyun oynayabileceğini sanmıyorum. Bütçen kısıtlıysa elbette alabilirsin ama almışken de iyi bir bilgisayar alıp uzun yıllar kullanabilirsin. Mesela bende 5 yıldır Casper kullanıyorum ekranda ölü pixel ve beyaz leke sorunu yüzünden 2 defa servise gitti onun haricinde donanımsal bir sıkıntı yaşamadım hiç hatta bugün hala GTA 5 oynuyorum inanmayanlar olur şimdi :) Bilgisayara hem kozmetik hemde donanımsal olarak iyi bakmak ve güncel tutmak çok önemli. Buna rağmen sana Casper önermiyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
casper çöpünü alma asus x550jk al bak keyfine.

mertcndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper adını duyduğun an geri dön ve yürümeye devam et :)

cetinadem80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neden casper a bu kadar karsisiniz aciklarsaniz sevinirim

beko1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asus k555lb xo189h tavsiyem kesinlikle bütçen ve için siniyorsa tek tavsiyem kliksadan aldım.

zanboracks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
EĞER OYUN İÇİN CASPER ALIYORSAN HAYATININ HATASINI YAPARSIN...

Casper bilgisayarlar ilk 3-5 ay iyi gider.Daha sonra felaket şekilde ısınmalar başlar.Servise verirsin gelir gene ısınmaya devam eder.Oyun açarsın ilk 15 dakika iyi sonradan felaket kasmalar olur.Ulan i7 işlemci süper ekran kartım var oyun oynayamıyorum dersin sorun ne dersin.Ama bilmezsinki casper bilgisayar ısındığı zaman celeron işlemcili bilgisayarların seviyesine düşüyor.İlk başta bi 100 tl bayılıp soğutucu alırsın.O da seni 1-2 ay götürür daha sonra o da işe yaramamaya başlar.Sonra casperı her platformda kötülersin.Benim gibi yüzlerce kişiyi casper almaktan vazgeçirtirsin..

Casper bilgisayarlar aşırı ısındığından 80 derece üstünde sıcaklık görmesin diye bilgisayar otomatik frekanslarını düşürüyor ve i7 işlemci gt 800 3 gb ekran kartlı 8 gb ramlı bilgisayar gider yerine celeron işlemci 512 mb ekran kartı 1 gb ram gelir...Benden sana bir tavsiye ben pişman oldum sen olma.Verdiğim parada haram zıkkım olsun onlara zaten bol bol acısını çıkardım baya insanı vazgeçirdim.

CASPER ALMAK İSTEYENLER BU YAZIYI OKUSUN

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Ben 2 yıl önce aldım laptop nerdeyse 7x18 açık hiç bir sıkıntı yok şuanda garantisi bitince içini çar bi tozunu alırım temiz temiz kullanırım oyun olarak da 740m ile cs go 200 civarı fps alıyorum killing floor 2 2-3 strateji oyunu falan oynuyorum bana yetiyor gidipte crysis 3 falan oynamadığım sürece sıkıntı yok far cry 3 falan da rahat.

cetinadem80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler.casperdan uzak duracam :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bir casperdan uzak duracaksın bir de hamidiye su :D

cetinadem80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben genelde oyun oynayam biriyim ve bundan once lenovo z510 vardı sabahtan aksama kadar sogutucusuz wot,bf4,cod ghost,fifa 15 falan oynardim bilgisayar banamisin demezdi yine tercihim asus veya lenovo olacak

Gorodrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casper a soğuk bakıyorum arkadaşın erimişti

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gaspet gazulet casper önermeyin sonra kulaklarım niye çınlıyor? dersin...

zanboracks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
casper laptopları oyun için tavsiye eden adam bilgisayardan hiçbirşey anlamıyordur benim için...Kesin ve net.Üstte casper iyi diye yorum yapan arkadaşlara güvenip casper alabilirsin istersen sonra artık nelerine söversin onların bilemiyorum :)

adama baksana 8 gb ram i7 diyor.İ7 birsürü çeşidi var.Her ram markası birbiriyle eşit değil.Böyle düz kafayla yorum yapmayın sizin için yorum yapmaktan ibaret belki ama insanlar için milyarlarca para..Adam düz kafayla gidiyor 3 gb ekran kartı var bende casper süpeeeerrr woooww.Başka hiçbir şeyini bilmez ama kullandığı ekran kartı frekansı kaç kaç bittir gtx midir ??? vs....

tolgablc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar gibi pc profesörü değilim fakat 2.5 yıl önce i5 8gb ram 2gb ekran kartı 500 gb harddisk i olan laptop aldım.hiçbir sorun uaşamadım ne ısınma ne fan sesi oldukça fazla zaman geçiririm oyun da oynadım çok gayet iyiydi.sony gibi olamaz ama fiyatı uygun zaten.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
LENOVO Z5075 NOTEBOOK AMD FX-7500 2.1GHZ-8GB-1TB-15.6''-2GB-WIN8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar
v2-77187-3_medium.jpg
v2-77187-7_medium.jpg

mrqualitydamaqe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

cetinadem80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz alışveriş yaptınızmı bende ona göre yapıcamda güvenemiyorum veya yapan arkadaşlarınız mı var nasıldır

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeşim aldınmı ürünü eline ulaştımı ?
şikayetvar üzerinde pcdepo hakkındaki şikayet sayisi baya artmis teslim süresi 10 gun hatta daha fazla olmus bu durumdan şüphelendim ve bekleme karari aldim