Casper E600 kullanıyorum. Arkadaki rpg fan ve işlemci fanı dönmüyor bilgisi olan varsa yazsın.

Bu konuyu okuyanlar

Heh

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Casper E600 kullanıyorum. Arkadaki rpg fan ve işlemci fanı dönmüyor bilgisi olan varsa yazsın

Reaksiyon puanı
6,405
Oyun oynarken yada bilgisayarı zorlayan bir iş yaptığınızdadamı dönmüyor

Reaksiyon puanı
6,405
Rpg değildir o :D fanların kabloları çıkmış olabilir mi?
Bazı bilgisayarlarda sürekli dönmez oyun oynadığını anlarsa yada işlemciyi zorlayan bir iş yaptığında dönebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha oyun oynamadım
Ama arkadaki fan da dönmüyor
Oyun oynamak yada cpuyu Bi şekilde stres testine sokun ve fanlar dönüyorum diye bakın

• Beğen
Reactions: Heh

Heh

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bazı bilgisayarlarda sürekli dönmez oyun oynadığını anlarsa yada işlemciyi zorlayan bir iş yaptığında dönebilir.

Oyun oynamak yada cpuyu Bi şekilde stres testine sokun ve fanlar dönüyorum diye bakın
Ok teşekkürler

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597

biliyorum ama sadece gpu'larda oluyor diye biliyordum. Hiç cpu ve kasa fanlarında olduğunu görmedim.

Reaksiyon puanı
6,405
biliyorum ama sadece gpu'larda oluyor diye biliyordum. Hiç cpu ve kasa fanlarında olduğunu görmedim.
Benim bilgisayarım internette gezerken 20 derece oluyor ve fan çalışmıyor ama 30 dereceyi aşarşa fan yavaş yavaş hızlanıyor sıcaklık artmaya devam ederse hızlanıyor ama düşerse ve 30 derecenin altına düşerşe tekrardan duruyor

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Benim bilgisayarım internette gezerken 20 derece oluyor ve fan çalışmıyor ama 30 dereceyi aşarşa fan yavaş yavaş hızlanıyor sıcaklık artmaya devam ederse hızlanıyor ama düşerse ve 30 derecenin altına düşerşe tekrardan duruyor
cpu ve kasa da aynı mı? çünkü ben bunun gigabyte ın 3d aktif fan adlı özelliği olduğunu biliyorum buda sadece ekran kartlarında var.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Amd işlemcili bir Huawei laptop kullanıyorum ama çoğu laptop da böyle
senin ki laptop yalnız arkadaşın kullandığı masaüstü

masaüstülerde öyle değil sadece ekran kartında var sanırım o özellik.