Casper bizi dolandırmaya çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

Mağdurkulan8ci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper excalibur g770 in var ve bilgisayar a 1 yıl önce kahve döküldü bilgisayar 1.3 yıl sorunsuz çalıştı ve bilgisayarın DB adı verilen kablonun kırıldığı farkettim kablonun değişimi için Casper a gönderdik ve bizden 11248 TL para istediler bilgisayarın klavyesi bataryası ana kart CPU ekran kartının zarar gordunu söylediler ama öyle deil bilgisayar çalışır durumda ve hala daha oyunlarda 180 FPS civarı veriyor ama ben soruna bakarken DB kablosunun dişlilerin kırdım hataylan ve kablonun yenisini vermiyorlar ve hala daha yeni bilgisayar diyorlar oysaki kabloyu verseler sorun çözülecek parası neyse vericez ama kabul etmiyorlar kablolar normal standart deil özel üretim haberiniz olsun bana yardım edin

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
E devlet varsa ordan tüketici haklarını durumu ayrıntılarıyla anlat. Gerekli belgeleri koy. Pcyi ne zaman aldığın, süreçteki yazışmalar vs gibi.

QueinS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Casper excalibur g770 in var ve bilgisayar a 1 yıl önce kahve döküldü bilgisayar 1.3 yıl sorunsuz çalıştı ve bilgisayarın DB adı verilen kablonun kırıldığı farkettim kablonun değişimi için Casper a gönderdik ve bizden 11248 TL para istediler bilgisayarın klavyesi bataryası ana kart CPU ekran kartının zarar gordunu söylediler ama öyle deil bilgisayar çalışır durumda ve hala daha oyunlarda 180 FPS civarı veriyor ama ben soruna bakarken DB kablosunun dişlilerin kırdım hataylan ve kablonun yenisini vermiyorlar ve hala daha yeni bilgisayar diyorlar oysaki kabloyu verseler sorun çözülecek parası neyse vericez ama kabul etmiyorlar kablolar normal standart deil özel üretim haberiniz olsun bana yardım edin
Hocam garanti durumu ne kahve döküldüğünde garanti varmıydı?

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bende asus kvk ile uğraşıyorum. Bir daha macbook harici laptop almam.

SeyitAli18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim cihaz 2 senelik ama bazı oyunlarda kapanma oluyor servise gönderiyorum fanını tamir ettik diyerek bozuk fanı takmışlar 2sinden 1 si bozuk ve hiç çalışmıyor digeri yavaş gmailden söylüyorum çaldıklarını fakat bizim şirketde öyle şeyler olmaz diyip sizin için en kısa sürede dönüş yapacagız diyor bekliyorum aylarca cevapları : en yakın servisime gönderin / galiba şaka yapıyorlar zaten servis çaldı adam çalsın diye ayagına mı götüreyim ?