Casio Büyümeyi Sürdürüyor - Casio'dan Masaki Fujino ile Röportaj

Önemli dijital fotoğraf makinesi markalarından Casio, Türkiye'de büyümeyi hedefliyor. Biz sorduk, Orta Doğu Satış Müdürü Masaki Fujino cevapladı.

Özellikle küçük fotoğraf makineleri ve yüksek hızda fotoğraf çekebilen ürünlerle son zamanlarda önemli bir çıkış yakalayan Casio, ülkemizdeki etkinliğini daha da artırmayı hedefliyor. Yıl ortasında sunduğu F1 ve FH20 isimli modellerle yüksek hızda fotoğraf çekimi ve saniyenin binde birini yakalayabilen video çekme yeteneklerini bir araya getiren Casio, bu konuda çalışmalarını da sürdürecek. Casio'nun Orta Doğu Satış Müdürü Masaki Fujino ile görüştük. Hem yeni ürünleri hem de Casio'nun hedeflerini sorduk.

İzleyin

[sdntv3]2008_12_24_fujino_casio.mp4[/sdntv3]


Bilgi için: MersaSistem
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 

Held

Üyecik
Gecenlerde CASIO Z-80 modeini aldim. Makine oldukca guzel genis ekrana sahip, menüleri oldukca iyi hazirlanmis ve cok kullanisli. Ancak bekledigim kaliteyi hafif karanlik ortamlarda vermiyor. Sanirim buda fiyatla alakli birsey. Daha ust modelleri bunu saglar mi bilemiyorum bidahaki makineyi Sony veya Canon orta modellerinden tercih ederim diye dusunuyorum.
Örnek Resim(Kaynak:ben)[img=http://img372.imageshack.us/img372/2388/cimg0845mc4.jpg]
[img=http://img372.imageshack.us/img372/cimg0845mc4.jpg/1/w800.png]

 

DogukanDogu84

Profesör
Fotoğraf makineleri de güzel ama dijital kol saati konusunda da lider markadır, Casio.11 yıldır kullandığım kullandığım Casio saate bakarak bunu söylüyorum. :)
 
Önemli dijital fotoğraf makinesi markalarından Casio demişsinizde aslen Casio bir saat firmasıdır. Sonradan fotoraf makinası ve diğer teknolojik ürün üretimi işine girdi.

Casio dendiğinde akla ilk kol saati gelir. Saat konusunda Casio asla şaşmam. Buğüne kadar kullandığım tüm saatlerim Casio markaydı ve halada öle.
 
Üst