Carmageddon: Reincarnation Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

murat.saglam

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Carmageddon: Reincarnation Geliyor

Orjinali 1997 yılında piyasaya sürülen ve piyasaya sürüldüğü andan itibaren tüm dünyada büyük tartışmalar başlatan Carmageddon, Kickstarter üzerinde küllerinden doğacak gibi görünüyor.

bykonfizik

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Linki bulamadım ama. Biz ne turnuvalar yapmıştık bu oyunla, bir bağışımı esirgeyeceğiz, gençler bir el atında şu arabayı itelim :p

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Linki bulamadım ama. Biz ne turnuvalar yapmıştık bu oyunla, bir bağışımı esirgeyeceğiz, gençler bir el atında şu arabayı itelim :p

Süper bir haber :D :D kaç kere oynadığımı hatırlamıyorum bile :D :D

Evet arkadaşlar bir el atında şu arabayı itelim [MENTION=30507]bykonfizik[/MENTION]

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
zamanında başından kalkmazdık
bağış falan ne lazımsa yapalım

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
saatlerce ona buna çarpar dururdum suyun içinden çıkmak için ne çileler çekerdim off of :D

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu oyun hangisiydi yav hatırlayamadım ? :D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Süper oyun yavv, 12 yıldıre halen cdsi durur elimde :D ne günlerdi be, zor bitirdim oyunu :D ama hayatta carmageddon 2 gibi başka bir oyun görmedim, çıkmadıda, inanılmaz zevkli ve parçalanması çok gerçekci idi zamanına göre :D şimdi yine aklıma geldi yükleleyim bari :D

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
şimdi grafikleri görünce ağlamaklı oldum. efsane oyundu gerçekten :) flatout vardı. bunun yerini tutmasa da onda da çok sabahlarımız oldu.

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Efsane bir oyundu. Şimdi devamını yapmak için kickstarter'dan bağış dilenmeleri çok üzücü.