Çaresizim..

Bu konuyu okuyanlar

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
sen iyisine ben kötüsüne denk gelmişim. ama herkes kendi gördüğünü bilir değil mi?sadece bardağın boş tarafını görsem dolu olduğunu nerden bilebilirim? ayrıca bu gibi olaylarda işlerin iyi gideceği kesin değilse bulaşmamak lazım. söz konusu şey can.
Evet bu da böyle zaten bu görüşünüze katılıyorum fakat elimizden gelen bu. Gidip forumca koordinatlarını bulup dövecek gibi bir imkanınız pek yok. Polislerin müdahalesi ile halledilir İNŞALLAH
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada oyuncak silah al boncuk tabamcası yat de korkudan yatarlar ve adam olun vırurum simsi ****** giden de
Her yer Los Santos değil CJ

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Kim kimi kesiyor adalet falan yok diye de adaleti tümüyle kaldırmayın. Adalet var fakat tam olarak uygulanmıyor. Yoksa gayet te adalet var Elhamdülillah
hadi diyelim Adalet var hapse attılar bunlar ennn fazla bu bile çok olabilir ama 1 ay a çıkar sonra kin ile ?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Evet bu da böyle zaten bu görüşünüze katılıyorum fakat elimizden gelen bu. Gidip forumca koordinatlarını bulup dövecek gibi bir imkanınız pek yok. Polislerin müdahalesi ile halledilir İNŞALLAH
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her yer Los Santos değil CJ
elimizden gelen yeterli değil yapacak bir şey yok. dediğim gibi evde hapsolsa bile bulaşmasın bu tiplere

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ya polise şikayette bulunun yada taşının yapacak birşey yok çok kalabalıklar diyorsun senin arkan olsa git döv derim ama git polise şikayet et yada başka bir mahalleye taşın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
ArkadasLar gına geldi.
Valla önceden beni döverdi simdi kardesime satasiyorlar bunlar roman çingene faln
Ondan cok bulasmamaya calisiyorum am onlar bulasiyor cok agırıma gidiyor daha demin kardesim su doldurmaktan geldi inanmadim ama kardesimi boydan boya ıslatmıs BU NE LAN bi geldi nasi bi gorseniz havuza atlamis sanki kiyafetlerle
Noldu o eski cocuk ustume su doku neden serinlesin diye dökmüş .
Arkadaslar yardim gerek önceden cambislerimi calmisti telefonu mu vermememek icin dayak yemistim arkadaslr ne yapmam gerek lutfen bi el atin konuya :{
Sen nasıl kardeşsin?
Abi benim başıma böyle birşey gelse bizden dışarıdakı 5 mahalleyi ayağa kaldırırım.
Yok böyle olay be. Dışarıya bile çıkamıyorsun demek.

Baba neden hareket edemiyor orası ayrı olay... Pıçakla filan çözülen birşey değil bu. Eğer gerçekse bana çok garip gelen bir durum.

Sizin mahallede aklı başlnda olan yokmu ki desin yapma yazıktır ne işin var onlarla. Bir adam bizde öyle bişey yapmaya kalkışsa mahalleden kovarlar onu tüm mahalle adamları.

Neden böyle bir durumda yaşıyorsunuz ya

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Gençler polisi arayın demiş ama çingenelere polis dokunmuyor uğraşmak istemiyorlar.

çingeneler gerçekten ülke de büyük dert ve tehlikeliler.

Trakya'da daha çok var bazıları iyi ama bazıları pislik , sakın kavga falan etmeyin :) 1 ıslıkta 15 kişi oluyorlar

dövsen bile bıçak var hepsinde neredeyse bıçaklarlar valla sakın delikanlılık yapmayın derim

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Benim tavsiyem kiradaysan başka bir muhite taşınman tek çözümü bu. Başka yollarda varda suç unsuru taşıdığı için yazmıyorum.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Adres verin, dövelim diyeceğim, ama hem COVID-19 var, hem de, hapse gireriz falan..
Cümlelere bak :). Kavga çözüm değil.
ArkadasLar gına geldi.
Valla önceden beni döverdi simdi kardesime satasiyorlar bunlar roman çingene faln
Ondan cok bulasmamaya calisiyorum am onlar bulasiyor cok agırıma gidiyor daha demin kardesim su doldurmaktan geldi inanmadim ama kardesimi boydan boya ıslatmıs BU NE LAN bi geldi nasi bi gorseniz havuza atlamis sanki kiyafetlerle
Noldu o eski cocuk ustume su doku neden serinlesin diye dökmüş .
Arkadaslar yardim gerek önceden cambislerimi calmisti telefonu mu vermememek icin dayak yemistim arkadaslr ne yapmam gerek lutfen bi el atin konuya :{
Bulaşma derim. O tip insanlara.

Geçen sene bir tanesi tip tip bakıyor diye üstüme yürümüştü. Çocuğu sağlam dövdüm. Sonraki gün çocuk aynı yolda 9-10 kişi beni bekliyorlardı hepsini devirmeye çalıştım ama yapamadım 2 tanesini düşürdüm sonra sağlam bi dayak yedim fakat benim kavga ettiklerim yaşıtım 20-26 yaş arası bişeylerdi küçük değillerdi bir tanesi sustalıyı bacağıma sallamıştı da çizmişti. Yere düşürdükten sonra 1 ton küfür edip gidiyorlar başından.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Cingen mahalle simi sizin mahalle

Custode

Asistan
Reaksiyon puanı
100
knk ben trakyada yaşıyorum arkadaş falan varsa topla hepsini al yanına sopa hepsini allahlarına kavuştur çünkü başka çare yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öyle düşünme kral, darp raporu falan alırsanız daha size yaklaşamazlar. Siz polise gidin onlar yönlendirmeyi yapar zaten.
Sen de amma ponçik ve iyimsersin ha.
Neler neler duydum ve okudum. Konu sahibine katılıyorum. Polisin bu olaya el atacağı şüpheli ama yine de polise başvurmaktan veya taşınmaktan başka çaren yok.
Aslında bunu yapanların her kemiğini 10 parça olacak şekilde kırmak lazım. ama nerde.

Arkadaşın yaşı küçük. Polise şikayet et. Kanıt topla. Mesela ıslak halini falan çek sana sataştıklarının ses kaydını falan al. Ekşide falan duyurmaya bak bu kadar ciddiyse. Başka türlü bu ülkede adalet bulamazsın.

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Sen nasıl kardeşsin?
Abi benim başıma böyle birşey gelse bizden dışarıdakı 5 mahalleyi ayağa kaldırırım.
Yok böyle olay be. Dışarıya bile çıkamıyorsun demek.

Baba neden hareket edemiyor orası ayrı olay... Pıçakla filan çözülen birşey değil bu. Eğer gerçekse bana çok garip gelen bir durum.

Sizin mahallede aklı başInda olan yokmu ki desin yapma yazıktır ne işin var onlarla. Bir adam bizde öyle bişey yapmaya kalkışsa mahalleden kovarlar onu tüm mahalle adamları.

Neden böyle bir durumda yaşıyorsunuz ya
@_Zaur_ come to Turkey. Onlara delikanlılık yapmaya gelmez bıçaklarlar, karga gibi dolaşırlar onlar. Tabii ki işiyle gücüyle uğraşan roman vatandaşlarımızı ayrı tutuyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
@_Zaur_ come to Turkey. Onlara delikanlılık yapmaya gelmez bıçaklarlar, karga gibi dolaşırlar onlar. Tabii ki işiyle gücüyle uğraşan roman vatandaşlarımızı ayrı tutuyorum.
Vaayyy o zaman devlet çökmüş desene.
Adamlara bak... her eli kolu olan eline bıçak alıp dolaşıyor. Öyle yerde ses mermisi olan tabançayla gezmelisin. Biri saldırdı mı şak şak taramalısın veletleri. Ondan sonra abi abi diye dolanırlar yanında.
Neyse umarım düzelir bu durum.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Vaayyy o zaman devlet çökmüş desene.
Adamlara bak... her eli kolu olan eline bıçak alıp dolaşıyor. Öyle yerde ses mermisi olan tabançayla gezmelisin. Biri saldırdı mı şak şak taramalısın veletleri. Ondan sonra abi abi diye dolanırlar yanında.
Neyse umarım düzelir bu durum.
Ses silahmı var

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Ailenden destek alarak karakola şikayet talebinde bulunun.