Çaresiz bir sorun, genç yaşta saç seyrekliği ne önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
17 Yaşımdan beri saçım dökülüyor şuan yaşım 21 ve baya belli artık. Öncelikle bilmem ne yağı önericek arkadaşlar önermesin 20 çeşit yağ kullandım, şehrimde ki en iyi cildiye hekimine gittim bu illet şeyin bir çaresi yok.

Benim tek kafama taktığım olay dıştan görünümüm yoksa umrumda değil kellike veya kısa saç çok rahat birşey.

Şimdi arkadaşlar ben ne yapayım? boyum 1.80 fit vücudum var yüzüm de güzeldir kısa saç böyle 3veya 5 numara yapıp mı gezsem veya uzatsam mı? ben tipten anlarım foto at diyenler de özele gelsin atayım bana yakışır mı? İnstagrama attıgım fotoya 1000 kere bakıyorum ve attığıma pişman oluyorum sürekli gözler kafa da saçlarım da, genç yaşta deliye dönücem..

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Uzatırsanız açıklık olan tarafa yatırabilirsiniz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Genetikse yapacak bir şey yok. Ne sürersen sür dökülecektir.

Ya kelliğin karizmatik olduğuna kendini inandırıp komple kazıtırsın ilerleyen yaşlarında yada saç ektirmek veya yapay saç protezleri kolay işlemler hemen yaptırır geçersin.

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
17 Yaşımdan beri saçım dökülüyor şuan yaşım 21 ve baya belli artık. Öncelikle bilmem ne yağı önericek arkadaşlar önermesin 20 çeşit yağ kullandım, şehrimde ki en iyi cildiye hekimine gittim bu illet şeyin bir çaresi yok.

Benim tek kafama taktığım olay dıştan görünümüm yoksa umrumda değil kellike veya kısa saç çok rahat birşey.

Şimdi arkadaşlar ben ne yapayım? boyum 1.80 fit vücudum var yüzüm de güzeldir kısa saç böyle 3veya 5 numara yapıp mı gezsem veya uzatsam mı? ben tipten anlarım foto at diyenler de özele gelsin atayım bana yakışır mı? İnstagrama attıgım fotoya 1000 kere bakıyorum ve attığıma pişman oluyorum sürekli gözler kafa da saçlarım da, genç yaşta deliye dönücem..
Bence saçınız hep kısa kalsın. Zaten tedavisi filanda yokmuş en iyisi böyle olur diye düşünüyorum

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Genetikse yapacak bir şey yok. Ne sürersen sür dökülecektir.

Ya kelliğin karizmatik olduğuna kendini inandırıp komple kazıtırsın ilerleyen yaşlarında yada saç ektirmek veya yapay saç protezleri kolay işlemler hemen yaptırır geçersin.

Kendimi olmayan birşeye inandırmak istemiyorum, ama bazı insanların yüzüne yakışıyor bunu öğrenmek istiyorum. Genetik malesef çaresiz birşey.

ntgk7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Aktarlarda genelde doğal olarak 4-5 yağın karışımı bitkisel yağlar oluyor onları deneyebilirsin saç dökülmesi dersen onlar zaten yönlendiriyor.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Ben Bioxcin kullanıyorum şampuan olarak. 12 yaşımda ağır saç dökülmem vardı. Elimi atınca direkt 5-10 saç teli elime geliyordu. Şu an 14 yaşımdayım ve benim için tamamen düzeldi. Eczanelerde satılıyor, kullanmak size kalmış. (Ağabeyim de aynı şekilde, onun da düzeldi.)

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Benim ki genetik saç dökülmesi arkadaşlar, ırsi. Aktarlar da satılan tüm yağları denedim yetmedi yurtdışından getirttim. Bitkinin özünden, yılan yağına kadar herşeyi denedim. Benim sorum artık saç dökülmemi nasıl durdururum değil.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Benim ki genetik saç dökülmesi arkadaşlar, ırsi. Aktarlar da satılan tüm yağları denedim yetmedi yurtdışından getirttim. Bitkinin özünden, yılan yağına kadar herşeyi denedim. Benim sorum artık saç dökülmemi nasıl durdururum değil.
Benimki de genetik. Koskoca sülalede sadece 1 erkeğin saçı var. (Gerek anne gerek baba tarafında.) Bence önerimi dinleyin, Bioxcin'i deneyin.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Sattığımız bir saç serumu var, kullananlarda fayda görenler var. İlgilenirseniz ulaşabilirsiniz, belki bir faydamız dokunur.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Saç dökülmesi bölgesel değilde genel olarak seyrelmeyse saçını uzat topla gayet etkili bir çözüm olur. Bölgesel olup tepede ortada döngü kısmında ise yine saç uzatmak işe yarar.
Ancak önlerde ise tek çare kısa saç.

Kendini inandırmak için Sinsi Coni abimiz gibi hissetmeye çalış madem yakışıklısın ve fitsin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Aynen Kel iyidir hoştur :)
Eğer tip varsa Jonny reis yada Killer Hitman kardeşlerimizi örnek alabilirsin.

Şu Audi kullanan film vardı ya o da keldi.
Hatta Fast Furios'ta kel kardeşimizi tanıyıp bilmeyeni ben arabaya ayaklarından bağlayıp 10 kilometre sürüklüyorum forumda.

Kel erkekler baya sert olur unutma.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Aynen Kel iyidir hoştur :)
Eğer tip varsa Jonny reis yada Killer Hitman kardeşlerimizi örnek alabilirsin.

Şu Audi kullanan film vardı ya o da keldi.
Hatta Fast Furios'ta kel kardeşimizi tanıyıp bilmeyeni ben arabaya ayaklarından bağlayıp 10 kilometre sürüklüyorum forumda.

Kel erkekler baya sert olur unutma.
Kellik veya kısa saç özgüvendir. Özgüvenin özüdür.

Son düzenleyen moderatör: