Öneri Bir konu

Hangisini seviyorsun

• Kaptan Amerika

Kullanılan: 7 20.0%
  • Demir Adam

Kullanılan: 19 54.3%
  • Ben

Kullanılan: 8 22.9%
  • Sam Porter

Kullanılan: 1 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    35

Bu konuyu okuyanlar

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Çözüldü

Son düzenleme:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
#TeamCap

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Erkeklerse cesaretleri varsa zırhsız ve teknolojik aletler olmadan gelsinler bakalım. Ama gelemezler sadece o saçma şeylerine güvenirler. O zaman erkek ve cesur değiller. Kaptan amerigaymış. Yok demir madammış. Hepsi boş.
Benim de öyle süper güçlerim falan olsa, şimdi dünya Roma'nındı. ??

Son düzenleme:

enesenesbera

Doçent
Reaksiyon puanı
232

Kaptan Amerika ne dövmüş be öyle?

Bu arada ben Avengers'ın her üyesini seviyorum. Captain Amerika'yı biraz daha fazla seviyorum o kadar.

Oylamada ki "Ben" sizler değilsin. Ben yani Uranos XD.
iron man kraldır ıron man benim kankam keş

Bu arada ben Avengers'ın her üyesini seviyorum. Captain Amerika'yı biraz daha fazla seviyorum o kadar.

ıron man kraldır diğer filmlerinde zate ıron manin kızı yeni ıron man olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

tony stark değil tony satar d:

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
iron man kraldır ıron man benim kankam keş

ıron man kraldır diğer filmlerinde zate ıron manin kızı yeni ıron man olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

tony stark değil tony satar d:
...Fanboy...
Marvel yeni Ironman'in daha doğrusu Ironman'in yerini tutacak kişinin siyahi 15 yaşında bir kız olacağını duyurdu, kızı bu kriterlere uyuyor mu? :D

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Civil War filminin son sahneleri burası. 2V1 oluyor neredeyse Bucky de geliyor çünkü.
Orada Iron Man bırakıyor Capi. "Yerde kal son uyarı diyor. Kalkmasın işte bırakmış adam seni daha ne istiyorsun. Hem suçlu hem güçlü.

Tony Stark tabii ki de.

EDİT: Bu filmi 3 kez izledim.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Civil War filminin son sahneleri burası. 2V1 oluyor neredeyse Bucky de geliyor çünkü.
Orada Iron Man bırakıyor Capi. "Yerde kal son uyarı diyor. Kalkmasın işte bırakmış adam seni daha ne istiyorsun. Hem suçlu hem güçlü.

Tony Stark tabii ki de.
Hocam sizle bunu tartışmayı çok isterim, ben oyunculuk olarak RDJ'i Chirs Evans'tan daha başarılı bulsam da Captain America karakterini daha çok seviyorum. Ama sevme olayı başka, herkesin fikri değişebilir. Sizce Civil War'da anlaşma konusunda ve sondaki dövüşte kim haklıydı?

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
nasıl osla ı ron manin kızı yaramaz o yüzden yanlışlıkla garajda bütün çikolataları gizlice kaynatıııırkeeeen üstüne çikolatanın içine düşmüş
Dostum Aykut Elmas falan mısın? Bu ne komiklik böyle.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hocam sizle bunu tartışmayı çok isterim, ben oyunculuk olarak RDJ'i Chirs Evans'tan daha başarılı bulsam da Captain America karakterini daha çok seviyorum. Ama sevme olayı başka, herkesin fikri değişebilir. Sizce Civil War'da anlaşma konusunda ve sondaki dövüşte kim haklıydı?
Anlaşmada iki taraf da kendisine göre haklı.
Cap gücünü bırakmak istemiyor, Iron Man ise kanunlara uymak istiyor.

Savaşta ise Tony haklıydı. Anne ve babasını öldüren kişiyi bulmuş arkadaşı bırakmıyor.
Ben orada 1v1 başlamak yerine zırhları çağırır diye düşünmüştüm. Ki öyle çok daha kolay olurdu. Ama zaten Cap in kazanma şansı yok karşısında yapay zeka destekli metal bir zırh var. Yerde kalmalıydı.

enesenesbera

Doçent
Reaksiyon puanı
232

Savaşta ise Tony haklıydı. Anne ve babasını öldüren kişiyi bulmuş arkadaşı bırakmıyor.
Ben orada 1v1 başlamak yerine zırhları çağırır diye düşünmüştüm. Ki öyle çok daha kolay olurdu. Ama zaten Cap in kazanma şansı yok karşısında yapay zeka destekli metal bir zırh var. Yerde kalmalıydı.
ben ce cap haklıydı

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290

Ben Tony'nin anlık öfkeyle mantıklı düşünmediğini düşünüyorum. Haberi öğrendikten sonra ilk Steve'e saldırıyor farkederseniz. Onu durdurmaya çalışacağının farkında çünkü. Sonra Bucky'ye yöneliyor. Steve bu olanları değiştirmeyecek dediğinde de umurunda olmadığını söylüyor. Her insan o tepkiyi verirdi ailesini öldüren bir insana ama süper kahramanlık sorumluluğunu taşıdığından daha sağduyulu olmasını beklerdim. Yine de Tony abimizi 3000 kez seviyoruz tabi. :)

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben Tony'nin anlık öfkeyle mantıklı düşünmediğini düşünüyorum. Haberi öğrendikten sonra ilk Steve'e saldırıyor farkederseniz. Onu durdurmaya çalışacağının farkında çünkü. Sonra Bucky'ye yöneliyor. Steve bu olanları değiştirmeyecek dediğinde de umurunda olmadığını söylüyor. Her insan o tepkiyi verirdi ailesini öldüren bir insana ama süper kahramanlık sorumluluğunu taşıdığından daha sağduyulu olmasını beklerdim. Yine de Tony abimizi 3000 kez seviyoruz tabi. :)
Ben o savaşı izlerken Cap'ten nefret etmiştim. Tony yerde kal demeyip de ark reaktöründen vursa cap ölüydü ama o izin verdi.
Ayrıca Team Iron Man çok güçsüz olmuştu bana göre. Güçlü adamlar hep karşıdaydı. O savaş da adil değildi.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Sam Porter da adamdır. Ama kimse işaretlememiş.
Şaka maka Captain Amerika, ağzını burnunu iyi dövmüş Iron Man'in.
Nasıl ya?
Tek vuruşluk canı kalmıştı Cap in. Yerde kalsaydı daha iyiydi.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660

Tony Stark tabii ki de.

EDİT: Bu filmi 3 kez izledim.
umut varken kimse diğer kişileri savunamaz

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Korktu bir de. Sandı ki, kalkanı ile boynunu koparacak. Gel gelim garip dostu, yetim babası Captain America, hiç yapar mı öyle bir şey.
Evet korktu gerçekten de.
2v1 kolay değil. Zırh çağırıp mekanı kapatmak daha mantıklıydı bence.
Ama istese alırdı yine de.
Neden mi?
İlk başta söyleseydi Friday'e teknikleri belirleyip karşı saldırı hazırlamasını bence kazanırdı.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kazansaydı, Captain America Civil War değil, Iron Man Revenger of the Past olurdu (İngilizce için kusura bakma XD.).

Ama ağzını burnunu iyi dövdü kaptan.
Ben Iron Man tarafından bakıyorum açıkçası duruma.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Tony'nin zırh çağırması falan mantıklıydı tabi ama o an mantığıyla değil kinle hareket etti.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tony'nin zırh çağırması falan mantıklıydı tabi ama o an mantığıyla değil kinle hareket etti.
Ya da direkt friday e danışsa kesin kazanmıştı.
Zırh karşılıklı dövüşe göre değil uçmaya daha çok odaklı.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Kaptam amerika thor un çekicini kaldırabiliyor endgamede. Yaniiii sam porter bridges kraldır ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Annesi babasını öldürmüş Winter Soldier.
Gözü dönmüş olabilir filmin sonlarında.

Ama Captain America'da haklı bir bakıma. Beyni yıkanmış adamın. Sağlıklı düşünemeyen biri olduğunu anladı.
Ama cap de Tony nin haklı olduğunu biliyor ve ondan yıllarca gizlemiş.