Cansu Taşkın: babam boğazıma bıçak dayadı

Bu konuyu okuyanlar

melisay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Cansu Taşkın: Babam boğazıma bıçak dayadı!
Şarkıcı Lerzan Mutlu’nun sunduğu programda babası Hüseyin Taşkın'la yüzleşen sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın'ın açıklamaları gündem oldu.

Aynı programda babasıyla yüzleşen Taşkın, olay yaratan açıklamalarıyla dikkat çekti. Sosyal medya fenomeninin babası hakkında sarf ettiği sözler herkesi şaşırttı.

Diğer kardeşlerimi tanımıyorum, tanımak da istemiyorum. İyi niyetimden dolayı savcılıktan şikayetimi geri çektim. Ama tekrar koruma kararı aldıracağım. Babamı tanıyorum, o insana karşı bir bağ hissetmiyorum.

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Linke tıklayıp haberi tamamen okumadım fakat. Yazdıgınız kadarıyla konuşim. Bıçak dayanamasındaki sebep ne diye sorucam yanlış anlaşılacağımı düşünüyorum. Bir yandanda bir kadına özellikle kızına bıçak dayanır mı hiç? Ülkenin çivisi çıktı

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Hanımefendinin ''iddiasına'' göre 5 yaşında bıçak dayamış. Yaşı ne olursa olsun yapılacak hareket değil ama henüz çok küçük bir çocuğa bu hareket nasıl yapılır? Belli ki küçüklükten gelen bir aileyle kopukluk, huzursuzluk var. Zaten hanımefendide kendine başka bir yol çizmiş öyle ya da böyle. Açıklamaların doğru olduğunu düşünüyorum. Cansu Taşkın tanınıp bu yolla para kazanmaya başladıkça babası paraya konmak için ortaya çıkmıştır.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,380
İddialar kanıtlanmadan kimseye suçlu diyemeyiz.

melisay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
önemli bir olay..