Canlı yayında Türkiye Cumhuriyetine küfür eden kişiler gözaltına alınacak

Dilara Kaya

Müdavim
Müdavim
12 Mart 2020
2,920
3,756
293
24
Yurtdışından geldikten sonra kız yurdunda karantinaya alınan bir grup genç, Instagram üzerinden canlı yayın açarak yurtta kalan kızların eşyalarını karıştırdı. Ardından ise bir kişi Türkiye Cumhuriyetine hakaret etti. Hakaret eden kişi ve diğerleri hakkında soruşturma açıldı. Karantinanın ardından gözaltına alınacak.

Smoke On the Water

Profesör
Müdavim
8 Temmuz 2017
4,765
3,910
293
S...'dirip gidebilirler bu arkadaşlar geri geldikleri ülkeye, anladıkları dil bu ise ülkece o kaba dillerinden konuşabiliriz sanırım?

Bu insanlarla aynı havayı bile solumak utanç sebebi, beyin yoksunları, hükümet sevdalısı değilim fakat bunlarınki de hayasızlık ve terbiyesizlik artık, sizi sanki almak zorundaydı o küfrettiğiniz devlet.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Müdavim
18 Aralık 2019
1,008
660
293
Karantinaya almak lüks hemen postalasınlar hadım edip dominatriks kadınların kölesi yapsınlar...uzun eşşek oynatsınlar...yunanlılar gibi çırılçıplak yapıp ülkelerine yollasınlar....

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Müdavim
12 Mart 2011
35,206
10,327
293
Yahu biz ne ara bu kadar sütü bozuk, kanı bozuk, hain ve nankör yetiştirdik? İnanın bir taraftan ağlayasım geliyor.

OzkanK.

Müdavim
Müdavim
3 Eylül 2019
10,693
13,062
4,958
Böylelerini ülkeye getirmek için seferber oluyor devlet işte.
Zamanında Barboras Şansal vardı Kıbrıstan böyle hakaretler etmiş ve Türk milleti ile dalga geçmişti. Direk kıbrıstan sınırdışı edilmişti. Atatürk Havalimanında uçaktan inerken iyibir dövüşmüştü darısı bunların başına.
Sonrada göz altına alını birazda orada tutulsunlar.

alsousolo

Cezalı
Cezalı
26 Mart 2020
34
8
8
29
ohh icimin yagları eridi valla. loldeki veledlere benziyorlar . bir de kendilerini rezil etmezler mi .D videoyu koymuyorlar mı tam m*l bunlar :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

95 dogumlulardan daha genc olanlar seyyah abim inan ki berbat bunumutlaka dene o döneme ne olmussa yediklerinden midir tvden midir bozuk kişilikli olanı cok

Smoke On the Water

Profesör
Müdavim
8 Temmuz 2017
4,765
3,910
293

srdrsncr

Asistan
17 Mart 2020
150
31
28
24
Burda kykninda sucu var .niye diye sorarsaniz sondakika haber verdiler herkezi apar topar yurtdan gonderdiler.mesela ben benim esyalarim elbislerim ve kol saatim yurtta kaldi son dakika haber verdiklerrinde ben evdeydim.esyalarimi almaya bile zamanim olmadi.

Smoke On the Water

Profesör
Müdavim
8 Temmuz 2017
4,765
3,910
293
Burda kykninda sucu var .niye diye sorarsaniz sondaki haber vermeden herkezi apar topar yurtdan gonderdiler.mesela ben benim esyalarim elbislerim ve kol saatim yurtta kaldi son dakika haber verdiklerrinde ben evdeydim.esyalarimi almaya bile zamanim olmadi.
Şaka olmalı, adam (demeye bin şahit isteyen Amip) devlete Or... Çocuğu diyor ve bunu mu savunuyorsunuz?
KYK'nın suçu da yok değil fakat bunlar herhangi bir şekilde affedilemezler, en büyük af halen yaşamalarıdır.

srdrsncr

Asistan
17 Mart 2020
150
31
28
24
Şaka olmalı, adam (demeye bin şahit isteyen Amip) devlete Or... Çocuğu diyor ve bunu mu savunuyorsunuz?
KYK'nın suçu da yok değil fakat bunlar herhangi bir şekilde affedilemezler, en büyük af halen yaşamalarıdır.
Ben kimseyi savunmadim .olay sen abdulhamidi savunduna donmesin.ben diyorumki kyk kimseyi dogru duzgun haberdar etmeden cogu kisi apar topar cikardi.esyalarimizi alma zamani vermedi.eger bunu soyleslerdi daha once yurtta zaten cogu kisi esya felan birakmazdi

Smoke On the Water

Profesör
Müdavim
8 Temmuz 2017
4,765
3,910
293
Ben kimseyi savunmadim .olay sen abdulhamidi savunduna donmesin.ben diyorumki kyk kimseyi dogru duzgun haberdar etmeden cogu kisi apar topar cikardi.esyalarimizi alma zamani vermedi.eger bunu soyleslerdi daha once yurtta zaten cogu kisi esya felan birakmazdi
O zaman başta söyleseydiniz daha iyi olurmuş, dediğiniz söz yoruma açık, KYK'nın bunu yapması zaten saçma idi ve evine dönen kişilere bırakın yurtları okulun interaktif devam edeceğini söylememeleri de saçmaydı.
Son gülen iyi gülermiş.