Canlı Tv( Lig Tv, D-smart ) Bütün Kanallar!!!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler şu aralar P2P TV programları kullanılıyo futbol maçlarını seyretmek için.Sopcast,tvants,ppstream ve tvu gibi P2P programlar var.En güzel ve en kullanılışlısı SopCast.Programı

adresinden indirebilirsiniz.

Programı indirdikten sonra

adresine gidin.Orda listeye bakın(maçın üzerine geldiğinizde solda maçın hangi kanalda olduğu yazıyor)Hangi kanalda ise maç o kanala tıklayıp 2-3 dakika bekledikten sonra görüntü gelecektir.Programda sorun yaşayanlar buraya yazsın!Ama program çalışıyor!!!

takımların maçları yazıyo orda onun üstüne gelin sol tarafta (sopcast channal list in altında yazan küçük yazı) kanal 30 diyor bakın. şimdi 3. adım maçların üstüne dogru sitenin tam ortasında kanallar yazıyo kanal 1 kanal 2.... mavi yazıyla büyük. ordan kanal 30 a tıklıyıcaksanız ve son adım ekran war orda üstte solda kanal 30 tıkladıgınızda 1-2 dakika bekleyin görüntü gelicektir ses te tabiki..kesin gelicektir bekleyin.

werdigim video yu kesin izleyin adım adım anlatıyo..genede yapamazsanız cevaplarım..yapamıyacagınızı sanmıyorum ama..

Ayrıca

burdaki videoyada bakıp nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz!

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Buna giden kotanın parasıyla dsmartın şirketini satın alırım :D

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yakında 1 mb sınırsızlar cıkıyo 30 + 19 daha verırsen hersey yapabıleceksın sabret bıraz daha kolaymı ole turkıyede ınternet kllanmak.. :* :* :*

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tabi canım 30+19 demesi kolay ben giden kotaya dsmatın babasını satın alacağımızı söylüyorum sen sınırsız çıkcak diyosun sınırsıza para verebilsem bunu demezdim zaten..

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Arkadaşlar düzgün düzgün kanallar izleyin bunda olur mu?.. Öyle lig tv d-smart gibi yasal olmayan yerleri izlemeyin. Çok ayıp çünkü ^^

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
pesimist dedi ki:
Arkadaşlar düzgün düzgün kanallar izleyin bunda olur mu?.. Öyle lig tv d-smart gibi yasal olmayan yerleri izlemeyin. Çok ayıp çünkü ^^
d-smart ücretsiz zaten, abone yapmak için zorla uydu alıcısı satıyorlar onu izlemek mübahtır hocam :D ;D

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
pesimist dedi ki:
neden kitlemedin burayı

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bir terslik görmediki kitlemedi talha..

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konu içerisinde Troy tarafından düzenlemeye gidilmiş ve program download linki ile site linkleri silinmiştir.

Benim tarafımdan da gereksiz olan mesajda silinmiştir.

Konu sonlandırılmıştır.

KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...