Canlı derste yanlışıkla küfür etmişim

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar hoca bugün zoomdan değil de ebadan canlı ders yaptı , yoklama alıyodu . Hocaya burdayım dedim anlamadı tekrar burdayım dedim anlamadı ben de mikrofon bozuk sandım hıııammına demişim sınıf grubunda dalga geçiyolar duymuşlar sesi . Acaba bu eba dersleri kayıt altına alınıyor mu ? Hoca tekrar izlerse anlayabilir .
Birşey olacağını zannetmiyorum hoca farketmediyse ama duyan birisi ispikleyebilir.

gameking37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
O işte gereksiz bir canlı.
O arkadaş şimdiden soğuk su içmeye başlasın.
Bizde bi' arkadaş bayağı küfür etti, sövdü. Bu kadar yazı mı yazdırılır a..? Bu hocanın anasını s..eyim ..ospu çocuğu gibisinden...

Hoca aşırı sinirlendi, bulacağım o çocuğu falan dedi, buldu da ama ne oldu sonrasında bilmiyorum. İdareyle konuşulacaktı.

Reaksiyon puanı
646
Arkadaşlar hoca bugün zoomdan değil de ebadan canlı ders yaptı , yoklama alıyodu . Hocaya burdayım dedim anlamadı tekrar burdayım dedim anlamadı ben de mikrofon bozuk sandım hıııammına demişim sınıf grubunda dalga geçiyolar duymuşlar sesi . Acaba bu eba dersleri kayıt altına alınıyor mu ? Hoca tekrar izlerse anlayabilir .
kardeşimin başına geldi kayıt edilmiyor ama müdür onu baya hırpalayacaktı da zor kurtardım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama kışın soğuk su içmesin içerse hasta olur

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Sadece böyle bi küfür ettiysen (ortaya ettiysen tabii hocaya ettiysen bilemem) bir şey olmaz büyük ihtimal kayıt altına alınıyor diye biliyorum ama incelemezler büyük ihtimal.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Bizde bi' arkadaş bayağı küfür etti, sövdü. Bu kadar yazı mı yazdırılır a..? Bu hocanın anasını s..eyim ..ospu çocuğu gibisinden...

Hoca aşırı sinirlendi, bulacağım o çocuğu falan dedi, buldu da ama ne oldu sonrasında bilmiyorum. İdareyle konuşulacaktı.
Keşbiş olsun

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Geçmiş olsun bende geçen gün yatakda ders dinlerken zoomda derse girdim kamera açıkmış herşeyi gördüler?.Sağlık olsun

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
eba canlı ders öyle kafasına göre kayıt almıyor hoca alırsa alır almazsa almaz o kadar zoomdan pek bir farkı yok benim arkadaşda bana yazıcağına everyvone sohbete yazmıştı ss aldı ama hoca bir şey yapmadı sonra ne müdüre ne bir yere dilekçe vermedi yani biraz hocaların insafına kalıyor öğrenciyiz sonuçta genciz hatalarımız oluyor sonuçta bir öğrencinin hayatı ortada olur öyle bir durumda umarım ders olurda öyle bir cümle kullanmazsın hiç kimseye :)

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
ben niye bu kadar güldüm buna