Caner Erkin sakatlandı! İşte son durumu

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
LİG TV'nin son dakika haberine göre Caner Erkin, aşil tendonunda kopma şüphesiyle hastaneye götürüldü.

VİDEO

kE5PJD.jpg

Caner Erkin’in ilk bulgulara göre en az 6 ay sahalardan uzak kalabileceği belirtiliyor..

Maçın 70. dakikasında Tolgay'ın yerine oyuna dahil olan Caner Erkin 81. dakikada sakatlanıp oyundan çıkmıştı.

CANER ERKİN, AMELİYAT OLDU

Beşiktaş Kulüp Doktoru Sarper Çetinkaya, Caner Erkin’in ameliyatının ardından şunları söyledi:

"Sol aşil tendonu koptu. Hepimiz üzüldük. Hemen hastaneye gelip hazırlıkları yaptık. Ameliyatını yaptım. Gayet başarılı geçti. Şu an keyfi. Başta morali bozuldu. Talihsizlik nedeniyle isyanları vardı. Aşil tendonu kopukluğu 5-6 aya varabilen bir süreç. Önemli olan sonu iyi olsun. Biz eski Caner’i en kısa zamanda sahalarda dönmek istiyoruz. Yarın da hastanede tutacağız. Caner kuvvetli bir oyuncu. Tahminen 4. veya 5. ayda her şey yolunda giderse koşulara başlayacağını düşünüyoruz."

FİKRET ORMAN: "NAZAR DEĞDİ."

Caner Erkin’in hastaneye götürüldüğü andan itibaren futbolcusunu bir an bile yalnız bırakmayan başkan Fikret Orman, ameliyat sonrası ise "Caner’e nazar değdi. Çok üzüldüm. Oyuncumla alakalı üzüntüm. Allah beterinden saklasın. Futbolun içinde böyle şeyler var tabi ama çok üzücü." ifadelerini kullandı.

Caner Erkin Acıbadem Fulya Hastanesi'nden Taburcu Oldu

acanb_11.jpg

Futbol Takımımızın Antalyaspor ile oynadığı maçta sol ayak bileği aşil tendonundan sakatlanan ve Sağlık Kurulu Başkanımız Dr. Sarper Çetinkaya tarafından Acıbadem Fulya Hastanesi’nde aşil tendom onarımı ameliyatı olan Caner Erkin’i öğlen saatlerinde Acıbadem Fulya Hastanesi’nden taburcu oldu.

Hastane çıkışında BJK TV’ye açıklamalarda bulunan başarılı futbolcumuz Caner Erkin, şunları söyledi;

"Bu çok talihsiz bir sakatlık. Futbolcuların futbol hayatları boyunca geçirebilecekleri en talihsiz sakatlıklardan bir tanesi. Ama sonuçta futbolcuların başına böyle şeyler geliyor. Onun için daha güçlü olacağım. İyileştikten sonra çalışmaya devam edeceğim. Futbola en içtenliğimle dönmeye çalışacağım. Taraftarlarımızın önüne çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Daha güçlü bir Caner Erkin olarak onların önüne çıkacağım. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum."

Caner Erkin’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce yeşil sahalara dönmesini temenni ederiz.

Futbol Takımımız, Caner Erkin’i Ziyaret Etti

vZ3M0v.jpg

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Acıbadem Fulya Hastanesi’nde tedavi altında bulunan futbolcumuz Caner Erkin’i ziyaret ettiler.

Ziyaretin ardından BJK TV’ye açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, şunları söyledi:

“Üzücü bir olay. Hem kendisi hem de biz tüm Beşiktaş camiası çok üzgünüz. Allah şifa versin. Şu an itibariyle iyi durumda. Morali de iyi. Biraz zamana ihtiyacı var. Sabıra ihtiyacı var. Ama şu anda beraber olduğumuz dönem içerisinde gayet olumlu gördüm onu. Bu dönemde biz de takım arkadaşları da camia da onu yalnız bırakmayacak. Geldiği ilk günden beri özgüveniyle takımın bir parçası olarak aileden biri olarak takım adına çok şeyler yapmaya çalışan, yürekten oynayan bir oyuncuydu. Futbolcu için önemli bir sakatlık ama daha kötülerinden Allah korusun. Caner’in tekrar dönebilmesi için biraz zamana ihtiyacı var. Sabıra ihtiyacı var. Biz sevgiyi ve anlaşıyı ona gösterebilirsek 1-2 ay sonra ayağa kalktığında zaten her şeyi daha iyi görecek. Bu dönemi daha dinlenerek, düşünerek geçirerek yeniden geldiği zaman daha hızlı şekilde görevine devam edeceğini düşünüyorum.Caner zaten çok sevilen bir oyuncu. Temiz duygularla çok açık olarak özveriyle takımın bir parçası olması itibariyle geldiği ilk günden beri hiçbir yabancılık çekmeden takımda hem oyuncu olarak hem insan olarak çok ön plana çıktı. Bu sakatlık onu bizden ayırdı. Kenarda kalmayı düşünen bir oyuncu değil. Zaten bu aşil tendonu sakatlığı hiç beklenmeyen şekilde basit bir şekilde olabiliyor. Caner’i çok seviyoruz. Herkes seviyor. Takım çok seviyor. En kısa zamanda yanımızda olmasını istiyoruz.”

Cenk Tosun: ‘Bu zor dönemde Caner’in yanında olmak için elimizden geleni yapacağız’

“Gerçekten çok üzüldük. Dün 3 puana sevinemedik bile Caner’i öyle yerde yatarken görünce. Maçtan sonra soyunma odasında gerçekten hiçbir sevinç olmadı. Herkes çok üzgündü. Dün ameliyat oldu. Bütün arkadaşları, sevdiği insanlar, hocalarımız onu yalnız bırakmadı. Bu zor dönemde yanında olmak için elimizden geleni yapacağız. Caner çok kısa dönemde gerçekten kendini çok sevdirdi takımda ve çok büyük katkılar sağladı. Daha güçlü döneceğini umuyorum. Allah acil şifa versin. Caner her zaman pozitif bir insan olduğu için tabi sakatlığın verdiği bir üzüntüyle epey bir sinirliydi, üzgündü. Ama bugün içeride her zaman bidiğimiz gibi tanıdığımız gibi şakalaşıyor, gülüyor. Pozitif olduğu için daha hızlı atlatacaktır.”

Son düzenleme:

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Eğer öyle bi durum varsa uzun süre oynayamaz. Allah'ım göstermesin

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Durum böyleyse en az 6 ay sahalardan uzak kalacakmış maalesef.

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Boş alanda gitti. Yüksek ihtimalle durum böyle. Off be off

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Her sene bu şekilde bir sakat veriyoruz ne yazık ki. Sivok, İsmail, Ersan, Pektemek, Rhodolfo ve son olarak Caner.

Allah şifa versin.

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Şampiyon Beşiktaş. Ama Şampiyonlar Ligi'nde ona çok ihtiyacımız vardı. Hay ben böyle şansa :mad:

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Pek sevdiğim bir oyuncu değil ama yinede üzüldüm yazık olmuş.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Adriano da sakatlık geçmişi itibarıyla düşündürüyor. Beck'i artık o bölgeye adapte etmeye çalışırız. Tosic seçeneği de var ama defansta 80 güçle oynuyorsa sol bekte 55-60'la oynuyor adam. Şenol hoca da defansın ortasını bozmaz. Adriano umarım sorunsuz devam eder.

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Adriano sık sakatlanıyor. O da giderse işimiz biter. Lükse bak abi Caner'in yedeği Adriano :/

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş yöneticisi Candaş Tolga Işık: "Caner'le ilgili bilgi ne yazık ki aşil tendonunun koptuğu yönünde. Hemen bu hafta ameliyat olacak."

ih_caner-erkin-koltuk-degnegiyle-stattan-ayrildi-1477250471.jpg

Son düzenleme:

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
O zaman bu sene CL yi unutalım. Gruptan çıkabiliriz ama sonrası imkansız gibi. Ligi alıp seneye bakıcaz

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Stadyumda 6 ay dediler baya uzun bir süre.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Geçmiş Olsun Caner Erkin

Beşiktaşımızın formasını başarıyla giyen, sahadaki özverili oyunuyla kalplerimizi kısa sürede kazanan Caner Erkin'in Antalyaspor ile oynadığımız müsabakada sakatlanarak oyundan çıkmasının üzüntüsünü yaşıyoruz.

Caner Erkin'in sağlık durumuyla ilgili detaylar daha sonra iletilecektir.

Milli futbolcumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en yakın zamanda yeşil sahalara dönmesini temenni ederiz.

Saygılarımızla.

Beşiktaş JK

BJK TV:
Sol aşil tendonunda kopma meydana gelen Caner Erkin yarım saat sonra ameliyata girecek.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Canere yazık olmuş hele tendon kopması çok ciddi bir sıkıntı. Bu bizim beşiktaşın bahtında mı var sakatlanmayan oyuncu yok takımda

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
@mazruf Lig Tv özetinde Canerin sakatlandığı pozisyonu koymamışlar. Başka bulma ihtimalimiz var mı?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şu video var: Video

Bacağının görüntüsü:

1NRlYN.jpg

Son düzenleme:

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş Kulüp Doktoru Sarper Çetinkaya, Caner Erkin’in ameliyatının ardından şunları söyledi:

"Sol aşil tendonu koptu. Hepimiz üzüldük. Hemen hastaneye gelip hazırlıkları yaptık. Ameliyatını yaptım. Gayet başarılı geçti. Şu an keyfi. Başta morali bozuldu. Talihsizlik nedeniyle isyanları vardı. Aşil tendonu kopukluğu 5-6 aya varabilen bir süreç. Önemli olan sonu iyi olsun. Biz eski Caner’i en kısa zamanda sahalarda dönmek istiyoruz. Yarın da hastanede tutacağız. Caner kuvvetli bir oyuncu. Tahminen 4. veya 5. ayda her şey yolunda giderse koşulara başlayacağını düşünüyoruz."

FİKRET ORMAN: "NAZAR DEĞDİ."

Caner Erkin’in hastaneye götürüldüğü andan itibaren futbolcusunu bir an bile yalnız bırakmayan başkan Fikret Orman, ameliyat sonrası ise "Caner’e nazar değdi. Çok üzüldüm. Oyuncumla alakalı üzüntüm. Allah beterinden saklasın. Futbolun içinde böyle şeyler var tabi ama çok üzücü." ifadelerini kullandı.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Geçmiş olsun Deli fişek

Son düzenleyen moderatör:

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Caner Erkin Acıbadem Fulya Hastanesi'nden Taburcu Oldu

acanb_11.jpg

Futbol Takımımızın Antalyaspor ile oynadığı maçta sol ayak bileği aşil tendonundan sakatlanan ve Sağlık Kurulu Başkanımız Dr. Sarper Çetinkaya tarafından Acıbadem Fulya Hastanesi’nde aşil tendom onarımı ameliyatı olan Caner Erkin’i öğlen saatlerinde Acıbadem Fulya Hastanesi’nden taburcu oldu.

Hastane çıkışında BJK TV’ye açıklamalarda bulunan başarılı futbolcumuz Caner Erkin, şunları söyledi;

"Bu çok talihsiz bir sakatlık. Futbolcuların futbol hayatları boyunca geçirebilecekleri en talihsiz sakatlıklardan bir tanesi. Ama sonuçta futbolcuların başına böyle şeyler geliyor. Onun için daha güçlü olacağım. İyileştikten sonra çalışmaya devam edeceğim. Futbola en içtenliğimle dönmeye çalışacağım. Taraftarlarımızın önüne çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Daha güçlü bir Caner Erkin olarak onların önüne çıkacağım. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum."

Caner Erkin’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce yeşil sahalara dönmesini temenni ederiz.

Futbol Takımımız, Caner Erkin’i Ziyaret Etti

vZ3M0v.jpg

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Acıbadem Fulya Hastanesi’nde tedavi altında bulunan futbolcumuz Caner Erkin’i ziyaret ettiler.

Ziyaretin ardından BJK TV’ye açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, şunları söyledi:

“Üzücü bir olay. Hem kendisi hem de biz tüm Beşiktaş camiası çok üzgünüz. Allah şifa versin. Şu an itibariyle iyi durumda. Morali de iyi. Biraz zamana ihtiyacı var. Sabıra ihtiyacı var. Ama şu anda beraber olduğumuz dönem içerisinde gayet olumlu gördüm onu. Bu dönemde biz de takım arkadaşları da camia da onu yalnız bırakmayacak. Geldiği ilk günden beri özgüveniyle takımın bir parçası olarak aileden biri olarak takım adına çok şeyler yapmaya çalışan, yürekten oynayan bir oyuncuydu. Futbolcu için önemli bir sakatlık ama daha kötülerinden Allah korusun. Caner’in tekrar dönebilmesi için biraz zamana ihtiyacı var. Sabıra ihtiyacı var. Biz sevgiyi ve anlaşıyı ona gösterebilirsek 1-2 ay sonra ayağa kalktığında zaten her şeyi daha iyi görecek. Bu dönemi daha dinlenerek, düşünerek geçirerek yeniden geldiği zaman daha hızlı şekilde görevine devam edeceğini düşünüyorum.Caner zaten çok sevilen bir oyuncu. Temiz duygularla çok açık olarak özveriyle takımın bir parçası olması itibariyle geldiği ilk günden beri hiçbir yabancılık çekmeden takımda hem oyuncu olarak hem insan olarak çok ön plana çıktı. Bu sakatlık onu bizden ayırdı. Kenarda kalmayı düşünen bir oyuncu değil. Zaten bu aşil tendonu sakatlığı hiç beklenmeyen şekilde basit bir şekilde olabiliyor. Caner’i çok seviyoruz. Herkes seviyor. Takım çok seviyor. En kısa zamanda yanımızda olmasını istiyoruz.”

Cenk Tosun: ‘Bu zor dönemde Caner’in yanında olmak için elimizden geleni yapacağız’

“Gerçekten çok üzüldük. Dün 3 puana sevinemedik bile Caner’i öyle yerde yatarken görünce. Maçtan sonra soyunma odasında gerçekten hiçbir sevinç olmadı. Herkes çok üzgündü. Dün ameliyat oldu. Bütün arkadaşları, sevdiği insanlar, hocalarımız onu yalnız bırakmadı. Bu zor dönemde yanında olmak için elimizden geleni yapacağız. Caner çok kısa dönemde gerçekten kendini çok sevdirdi takımda ve çok büyük katkılar sağladı. Daha güçlü döneceğini umuyorum. Allah acil şifa versin. Caner her zaman pozitif bir insan olduğu için tabi sakatlığın verdiği bir üzüntüyle epey bir sinirliydi, üzgündü. Ama bugün içeride her zaman bidiğimiz gibi tanıdığımız gibi şakalaşıyor, gülüyor. Pozitif olduğu için daha hızlı atlatacaktır.”

Son düzenleme:

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Bunun etkisi bize çok olacak. Allah yardım etsin

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Caner Erkin’i Ziyaret Etti

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Futbol Takımımızın Antalyaspor ile oynadığı maçta sakatlanan ve aşil tendonundan ameliyat olan futbolcumuz Caner Erkin’i Acıbadem Fulya Hastanesi’nde ziyaret etti.

Ziyaret sonunda BJK TV’ye açıklamalarda bulunan Fatih Terim şunları söyledi;

‘’Öncelikle üzüntülerimi bildirmek istiyorum. Kimsenin sakatlığı hoş bir şey değil. Maalesef oluyor. Futbolda bu da var. Allah beterinden saklasın. Beşiktaş camiasına da Caner’e de geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda döner. Ne kadar istemeseniz de ne kadar korusanız da olacağı varsa önüne geçemiyorsunuz. Bundan sonra dönmesi için bir an evvel çalışmalarına başlayıp, en kısa süede dönmesi hepimizin dileği. Demek ki böyle zamanlarda hatırlıyoruz ama sağlık her şeyden daha önemli. Hele oyuncular için. Çok da iyi durumdaydı. Beşiktaş’a da lazımdı ama yapacak bir şey yok. Geçmiş olsun. Beşiktaş birkaç kulvarda gidiyor. Tabi her oyuncu lazım ama üstesinden gelecektir. Camiaya, takıma, hocamıza, Caner’e de geçmiş olsun dileklerimi buradan bildiriyorum. İnşallah bir an evvel döner.’’

_5371.jpg

CvitZVSXYAAnjrC.jpg

Son düzenleme:

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş, İnternet sitesinden yayınladığı "kamuoyu bilgilendirmesi" başlıklı açıklama ile aşil tendonu kopan futbolcusu Caner Erkin ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu ve A Milli Takım Sağlık Heyeti'nden rapor istediğini bildirdi.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şu şekilde:

30 Eylül 2016 tarihinde oyuncumuz Caner Erkin'in A Milli Takım aday kadrosunda olmadığı öğrenilince, oyuncumuzun birkaç haftadır süre gelen sol aşil tendon ağrısı (tendinit) nedeniyle, teknik heyet ve sağlık ekibinin ortak kararıyla 1 Ekim 2016 Cumartesi akşamı oynanan Çaykur Rizespor -Başiktaş maçı sonrası soyunma odasında oyuncunun sol aşil tendon kılıfı içerisine kendi kanından alınan trombosit hücre (PRP) injeksiyonu yapılmış olup, 4-5 gün ile 1 hafta dinlendirilmesi planlanmıştır.

Ertesi gün oyuncumuz ani bir karar ile A Milli Takım aday kadrosuna dahil edilince, A Milli Takım teknik heyeti ve Sağlık ekibi, oyuncumuza yapılan tedavi ve tedavi planlaması hakkında ivedilikle bilgilendirilmiştir.

Oyuncumuzun başarılı geçen ameliyat sonrası tedavi süreci başlamış olup; TFF Sağlık Kurulu ve A Milli Takım Sağlık Heyeti'ne oyuncumuza Milli Takım sürecinde (varsa) yapılan tedaviyle ilgili kulübümüze detaylı bilgilendirme yapılması için resmi başvuru yapılmıştır.

Saygılarımızla.