Caner Erkin, resmen Inter'de

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
İtalyan ekibi Inter, resmî sitesinden Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Caner Erkin'i kadrosuna kattığını duyurdu.

600caner_66BWU.jpg


İtalyan ekibi milli futbolcu ile 3 yıllık anlaşma yaptığını açıkladı.

caner-inter,4AcyJtazrUWqS4MQfviyGQ.jpg


Inter transferi, resmi İnternet sitesinden "Hoş geldin Caner" etiketi ve Caner Erkin'in istatistiklerinin de yer aldığı bir görselle duyurdu.
 
Son düzenleme:

mazruf

Guru
Emektar
Caner Erkin'den Inter paylaşımı

Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Caner Erkin, Ziraat Türkiye Kupası finalinin ardından twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Adı Roberto Mancini'nin çalıştırdığı İtalyan ekibiyle anılan Caner Erkin, üzerinde Inter poları olan bir fotoğraf paylaştı.

upload_2016-5-26_23-58-59.png

 

mazruf

Guru
Emektar
Caner Erkin taraftarlara sosyal medyadan paylaştığı mesaj ile veda etti:

İşte Caner Erkin'in mesajı;

Yeni ve heyecanlı bir yolculuğa çıkıyorum. Sadece futbol kariyerimi değil, genel olarak tüm hayatımı değiştireceğine ve iyi yönde etkileyeceğine inandığım bu yolculuğun başında, sizlerle sadece fiziki olarak yaşayacağımız ayrılığa ilişkin duygularımı paylaşmak istedim.

Benim Fenerbahçe ile ilişkimi ifade eden en iyi kelime tutkudur. Tutkuyla oynadım. Tutkuyla mücadele ettim. Yeri geldi yüreğim, ayaklarımdan daha hızlı koştu. Fenerbahçe’nin kelimelerle tarif edilemeyecek kadar muhteşem taraftarının tribünleri inleten sesi, sadece sahaya çıktığımda değil, bir gün futbolu bıraktığımda bile her zaman gurur ve mutlulukla hatırlanacak bir şarkı haline geldi...

Bugüne kadar bana verdiğiniz destek, sahada attığım her adımda varlığınızı daha çok hissetmemi sağladı, sorumluluğumu arttırdı, sevincime üzüntüme yoldaş oldu. Bu camiada yaşadığım her an bende silinmez izler bıraktı…

Fenerbahçe ve Fenerbahçelilik benim vazgeçilmezim, öyle de olmaya devam edecek. Bana kattıklarınız için hepinize, tüm taraftarlara, takım arkadaslarıma ve Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yürekten teşekkür ederim. Dileğim, ülkemi ve renklerini taşıdığım Fenerbahçe'yi en iyi şekilde temsil etmek ve genç futbolculara iyi örnek olabilmek.

Bu duygu ve düşüncelerle, hepinize en içten sevgilerimi sunuyorum. İyi dilekleriniz, dualarınız bana her zaman güç kattı, güç katacak.

 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst